4 טיפים עבור עיצוב אירוע וסידורי פרחים

עיצוב אירוע – בהכנות לאירוע יש מבחינתי הרבה מעבר לאוכל. קוראים לנו BareFood אוכל ויותר מזה, השם נבחר, אחרי שכבר כמה שנים עסקתי בתחום האירועים, ומתוך הבנה שהאוכל הוא אכן מרכיב חשוב מאוד, אותו זוכרים וזה אחד מהדברים שבטוח ידברו עליו ביום המחרת, אבל צריך עוד הרבה דברים מסביב בשביל אירוע מוצלח.

אז מה צריך בשביל עיצוב אירוע מוצלח

צריך אנשי מקצוע מנוסים וטובים שיכולים לתת ללקוח שקט נפשי לטפל במשפחה ובאורחים ולא בתפעול האירוע, לא בתכנון לפני האירוע, לא במהלכו וגם לא בסופו.

צריך מקום נחמד לקיים בו את האירוע, זה יכול להיות מקום ששוכרים, זה יכול להיות בבית או בגג או בגינה הביתית, אפשר על חוף הים ואפשר באחד היערות בחיק הטבע.

לכל אחת מהאופציות הללו יש השלכות שיש לקחת בחשבון ויש הערכות שונה . לפעמים אנחנו עובדים עבור אירוע קייטרינג ליום הולדת לדוגמא שבועות קודם, מטפלים באופרציות ספקים, צוות עובדים ברמנים ומלצרים, כל זה לפני שנכנסנו למטבח. בחירת התפריט גם היא צריכה להתאים ליום ולשעת האירוע וגם לאיך שהמקום נראה.

 לדוגמא כאשר מזמינים קייטרינג חלבי, יש אנשים שמוותרים על הריהוט צלחת קשיחה חד פעמית איכותית מספיקה לרוב האנשים, כך מגיעים לאירוע בעליות נמוכות יותר בהשוואה לשכירת ריהוט וכלים.

לרשותך בכל שאלה
אנו שמחים לענות ולספק פרטים נוספים בנושא עיצוב אירוע

עיצוב אירוע עם פרחים למרכזי שולחן

פרחים בעיצוב המקום באירוע.

זר פרחים גדול ומרכזי בשולחן הבופה מאוד משדרג ומוסיף. הדבר נכון גם לשולחנות האוכל.

סידורי פרחים עולים לא מעט, בפרט כאשר משלבים פרחים יוקרתיים.

במקרה של אירוע עם הרבה אורחים ושולחנות מדובר על הוצאה לא קטנה. חלק מהאנשים לא מוותרים עליה.  על מנת להוזיל עליות אפשר גם להשתמש בפתרונות יצירתיים.

עיצוב אירוע עם סידורי פרחים

כאשר קונים סידורי פרחים יפם הם יחזיקו לפעמים שבוע לפעמים שבועיים בהתאם לסוג הפרחים בהם השתמשנו, ובהתאם לטמפרטורה בה הם מוחזקים. יש אנשים שמחלקים אותם לאורחים שלהם בסוף האירוע ומשאירים לעצמם כמה,  בסופו של דבר הם  נזרקים.

סידור פרחים מקצועי, מחירו משתנה בהתאם לפרחים בהם נשתמש.

נשמח לספק פתרונות יצירתיים גם לאירוע שלכם,

 

מאמרים קשורים

One Comment

  1. 1. התחילו מראש בבניית הסידור של האירוע, כדי שתהיה לכם מספיק זמן להתקדם בעבודות.
    2. השתמשו בצבעים מתאימים לעונה ולמטרה של האירוע.
    3. שימוש ביישום הטכנולוגיה בכדי להקל על העבודה.
    4. שתפעלו לפני האירוע כדי לבדוק את כל הפרטים של האירוע עם הצמד המעניק את השירותים.

כתיבת תגובה

Back to top button