בוטוקס בשפתיים: 5 דברים מעניינים על בוטוקס לשפתיים

שפתיים מלאות וצעירות הן תמיד בסטייל – בוטוקס בשפתיים הוא אחד השימושים הפופולריים ביותר שלנו לחומרי מילוי עוריים. עם זאת, לא כל מי שרוצה שהשפתיים שלו ייראו מלאות יותר בהכרח רוצה או זקוק לחומרי מילוי כדי להשיג את האפקט הרצוי. אולי אתה רוצה תוצאה עדינה מאוד, או שאתה מעדיף לנסות אפשרות לטווח קצר יותר (חומרי מילוי יכולים להימשך 6 עד 12 חודשים).

אם אתה רוצה לשפר את השפתיים שלך אבל מרגיש שחומרי מילוי הם לא הסגנון שלך, אתה יכול לשקול הזרקת בוטוקס, בהליך מהיר שנקרא "היפוך שפתיים". מומחי ההזרקה שלנו קיבלו בקשות לאופציה זו לשיפור שפתיים בספא רפואי Kalos, ומטופלים שמנסים אותה אוהבים את התוצאות שלהם.

ה-botox lip flip יכול להוות אלטרנטיבה מצוינת לחומרי מילוי עבור מטופלות שרוצות שיפור שפתיים עדין יותר, כמו גם למי שרוצה לשפר את צורת השפה העליונה במינימום מאמץ.

מה זה בוטוקס שפתיים?

כפי שהשם מרמז, היפוך שפתיים בוטוקס כולל שימוש בבוטוקס כדי לשפר את השפה העליונה . רק כמה זריקות מהירות יכולות לעזור לשפה העליונה להירגע ולהתגלגל מעט כלפי מעלה, מה שמאפשר לראות יותר מהשפה העליונה. זוהי אלטרנטיבה מצוינת לחומרי מילוי למטופלים שרוצים שיפור עדין יותר ממה שמספקים חומרי מילוי, או למי שרוצה לשפר את צורת השפה העליונה במינימום מאמץ.

כיצד פועל הפליפ שפתיים?

כדי לבצע היפוך שפתיים בבוטוקס, מומחי ההזרקה שלנו מבצעים סדרה של הזרקות ממש מעל השפה העליונה, לתוך שריר האורביקולריס אוריס, המקיף את הפה. הבוטוקס מרפה זמנית את החלק של השריר מעל השפה העליונה, וגורם לשפה להתגלגל מעט כלפי מעלה כך שהיא נראית נפחית ומוגדרת יותר. הרפיית שרירים זו יכולה גם לעזור להחליק קווים אנכיים סביב השפתיים.

רוב המטופלים מבחינים בהשפעות תוך מספר ימים מהטיפול, עם תוצאות מלאות תוך כשבוע. ההשפעות של בוטוקס לשפתיים נמשכות עד שלושה עד ארבעה חודשים.

הקפידו לבחור ספק מוסמך שיש לו ניסיון רב בביצוע היפוך שפתיים בבוטוקס. טיפול יתר הוא סיכון אמיתי ויכול להגביל את יכולתך להזיז את השפתיים כרגיל. נדרשת רמה גבוהה של מיומנות כדי להשיג את האפקט הנכון.

בוטוקס lip flip לעומת חומרי מילוי שפתיים

ה-botox lip flip אינו תחליף למילוי שפתיים. אנו מבצעים את שניהם בספא רפואי קאלוס, שכן יש לנו מטופלים המתאימים יותר לטיפול זה או אחר, או לשניהם. מומחי ההזרקה שלנו לוקחים בחשבון את האנטומיה הטבעית של השפתיים, התוצאה הרצויה וההעדפות האישיות שלך כאשר הם מחליטים אם בוטוקס או חומר מילוי עורי, כגון Juvéderm XC או Volbella XC , הם האפשרות הטובה ביותר לשיפור השפתיים עבורך.

סביר להניח שתהיו מרוצים מהפליפ שפתיים של בוטוקס אם: 

 • היית רוצה "שפתיים" בולטות יותר בעדינות על השפתיים שלך
 • אתה מרגיש שהשפה העליונה שלך נראית בלתי נראית כשאתה מחייך
 • אתה רוצה שפתיים בעלות מראה מלא יותר אבל לא רוצה נפח נוסף
 • אתה רוצה טיפול זמני יותר (3-4 חודשים)

חומרי מילוי הם ככל הנראה אפשרות טובה יותר לשיפור שפתיים אם: 

 • תרצו נפח נוסף בשפה העליונה ו/או התחתונה
 • תרצה לטפל בקווי שפתיים אנכיים חמורים יותר
 • תרצה לשפר את צורת השפתיים והסימטריה הכללית
 • אתה רוצה שיפור שפתיים לאורך זמן (6-12 חודשים)

במקרים מסוימים, הפתרון הטוב ביותר למטופל הוא שילוב של בוטוקס עם חומרי מילוי. שימוש בחומרי מילוי לשיפור נפח השפתיים ובבוטוקס להרמת מעט את השפה העליונה יכול להשיג אפקט יפה למטופלים עם שפתיים דקות מאוד.

כמה עולה הפליפ שפתיים בוטוקס?

היפוך שפתיים טיפוסי של בוטוקס עולה 500-300 שקל  לטיפול. אם אתה מופתע עד כמה זה נראה זול, קחו בחשבון שאנחנו צריכים רק כמה יחידות של בוטוקס כדי להשיג את אפקט "היפוך שפתיים" הרצוי.

חשוב לזכור שהטפל השפתיים של הבוטוקס מחזיק מעמד רק שלושה עד ארבעה חודשים, ותצטרכו לחזור לטיפול בערך פי שניים עד שלוש מזו שהייתם עושים עבור הזרקות מילוי. עם זאת, בוטוקס יכול להיות פתרון חסכוני מאוד עבור מטופלים המעוניינים בשיפור עדין אך משמעותי במראה השפתיים.

כיצד אוכל לקבל תוצאה טבעית של היפוך שפתיים?

למרות שזה אולי נשמע פשוט לקבל שפתיים מלאות יותר עם בוטוקס, לא כל מזרק מוסמך לבצע היפוך שפתיים . נדרשת רמה גבוהה מאוד של מיומנות וידע באנטומיה כדי להשיג את האפקט הנכון, אז הקפד לבחור מומחה בעל הכשרה ספציפית והרבה ניסיון בביצוע היפוך שפתיים בבוטוקס.

טיפול יתר הוא סיכון ממשי אצל ספקים חסרי ניסיון ויכול להגביל את יכולתך להזיז את השפתיים כרגיל. לדוגמה, ייתכן שלא תוכל לשרוק או להשתמש בקשית עד שהבוטוקס יתחיל להתפוגג אם נעשה שימוש ביותר מדי בוטוקס או אם הוא מוזרק למקום הלא נכון.

יתרונות של בוטוקס בשפתיים

1. היפוך השפתיים מגדיר בעדינות את השפה העליונה שלך

היתרון העיקרי של בוטוקס בשפתיים הוא השיפור העדין לשפה העליונה. השפה שלך תזכה לאסתטיקה משופעת, דמוית קפיצת סקי, המגדירה את גבול הוורמיליון הקיים שלך (קצה השפה). זה יוצר אשליה שהשפתיים שלך שמנמנות יותר.

2. עוצר קווי שפתיים אנכיים שנוצרים מעל השפה העליונה

להיפוך השפתיים יכול להיות גם אפקט מפחית קמטים על השפה העליונה, ומחליק קווי שפתיים אנכיים.

2. סיבוב השפתיים יכול למנוע מהחניכיים שלך להופיע כשאתה מחייך

אם יש לך "חיוך גומי", או שהחניכיים שלך מופיעות כשאתה מחייך, זריקות מיוחדות עשויות להרפות את שרירי מעלית השפתיים שלך כך שפחות מהחניכיים שלך יופיעו כשאתה מחייך.

3. סיבוב השפתיים מאפשר ליותר מהשפה שלך להופיע כשאתה מחייך

השרירים שלך בדרך כלל מושכים את השפה העליונה שלך חזק כשאתה מחייך, אבל היפוך שפתיים מאפשר ליותר מהשפה שלך להופיע כשאתה מחייך.

4. דורש אפס זמן השבתה

לאחר הזרקת הבוטוקס, תוכל לחזור מיד לפעילות הרגילה שלך.

5. הפיכת השפתיים היא זמנית, נמשכת כ-3-4 חודשים

אם אתם מתנסים בשיפור שפתיים, ה-Lip Flip מאפשר לכם טיפול בעל חשיבות נמוכה, שכן התוצאות יתפוגגו תוך 3-4 חודשים.

חסרונות של בוטוקס בשפתיים

1. התוצאות עשויות להיות עדינות מדי

בוטוקס בשפתיים משפר את הצורה הקיימת של השפה העליונה שלך, נותן לגבול הוורמיליון להתגלגל מעט מאוד החוצה. תוצאה זו עדינה – במיוחד כשאתה לא מחייך – ועשויה לאכזב אם אתה מקווה לשינוי ניכר בצורת השפתיים או בגודל השפתיים שלך.

2. ייתכן שתתקשו לירוק, לשרוק ולהגות מילים מסוימות

מכיוון שהבוטוקס מונע מהשריר לנוע כרגיל, ייתכן שתתקשה לבצע חלק מהפעולות הבאות או את כולם כאשר הבוטוקס נכנס לתוקף:

 • יריקה, כלומר לאחר צחצוח שיניים
 • שְׁרִיקָה
 • אוכלים עם כפית
 • שותים דרך קשית
 • שפשוף את השפתיים, כלומר לאחר מריחת שפתון
 • הגיית מילים מסוימות

3. לאחר ההזרקה, לוקח כשבוע עד שתראה תוצאות

תצטרכו להמתין כשבוע כדי לראות תוצאות מסיבוב השפתיים של הבוטוקס. זה גם אומר שהמזרק שלך לא יכול לאמוד את התוצאה שלך בזמן אמת במהלך הטיפול, כפי שהם יכולים עם חומר מילוי, שמפתח תוצאות באופן מיידי.

4. אפקט הפיכת השפתיים פוחת תוך כ-3-4 חודשים

השפעות הבוטוקס נמשכות כ-3-4 חודשים. לשם השוואה, מילוי שפתיים עשוי להימשך עד שנה או יותר, וניתוח יכול לתת לך תוצאות מתמשכות.

מאמרים קשורים

One Comment

 1. 1. מאפשר שפתיים להתקדם בעולם המחשב עם השימוש בקוד פתוח.
  2. מביא יכולת של כתיבה מהירה ויעילה של תוכנה בשפתיים שונות.
  3. מאפשר יצירת אפליקציות מבוססות שפתיים למגוון מערכות הפעלה.
  4. מאפשר שליחת יישומים בצורה מהירה ויעילה למגוון פלטפורמות.
  5. מאפשר שלבי הפיתוח שונים כדי לעזור למתכנתים לבצע את המשימות שלהם בצורה יעילה.

כתיבת תגובה

Back to top button