4 מיתוסים על הסרת שיער בלייזר

אספתי עבורכם כמה מהמיתוסים הנפוצים ביותר בנוגע להסרת שיער בלייזר שאני שומעת שוב ושוב מלקוחות.

מיתוס #1: הסרת שיער בלייזר לצמיתות… האומנם?

מכונים רבים משתמשים במונח "לצמיתות" אך חשוב שתדעו כי הסרת שיער בלייזר אינה באמת לכל החיים, אלא הכוונה היא הסרת שיער לתקופה ארוכה יחסית. ככל שמספר הטיפולים גבוה יותר, האזור המטופל יהיה חלק לתקופה ארוכה יותר, אך תתכן צמיחה מסוימת גם לאחר טיפולים רבים ורוב הסיכויים כי תצטרכו לעבור טיפולי "תחזוקה" על מנת להישאר חלקים.

מיתוס #2: הסרת שיער בלייזר – לבעלי צבע עור בהיר בלבד?

כיום ישנת מספר מכשירים להסרת שיער בלייזר ולכן טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים להיות אפקטיביים לכל גווני העור. כמובן שחשוב להיוועץ עם מכון מקצועי להסרת שיער בלייזר על מנת שיתאימו לך את המכשיר המתאים לך ביותר.

מיתוס #3: הסרת שיער בלייזר – לבעלי שיער כהה בלבד?

נכון שככל שצבע השיער כהה יותר וצבע העור בהיר יותר ניתן להגיע לתוצאות מהירות וטובות יותר, אך ישנם מכשירי הסרת שיער בלייזר שבהחלט מסוגלים לטפל בצבע שיער בהיר כגון ג'ינג'י או בלונדיני. חשוב מאוד, לפני שאתם מתחייבים לטיפולי הסרת שיער בלייזר במכון מסוים לוודא כי מכון זה מחזיק מכשיר לייזר המטפל בצבע השיער שלכם.

מיתוס #4: הסרת שיער בלייזר הוא תהליך כואב

לא בדיוק. כיום קיימים מכשירים שונים ומתקדמים להסרת שיער בלייזר, המפחיתים את הכאב למינימום. הכאב לרוב מופיע רק כאשר מבצעים טיפול הסרת שיער בלייזר במקומות רגישים בגוף כגון: מפשעה או בית שחי. בכאב הוא נסבל בהחלט ושווה את התוצאות המדהימות.

כתיבת תגובה

Scroll to Top