8 טיפים שיכניסו אותך למצב רוח לסקס

כששתי דמויות עומדות לקיים יחסי מין בספרים ובסרטים, נראה שהן חמות ומוכנות ברגע שהן עוברות את דלתות חדר השינה, אבל זה לא תמיד קורה במציאות.

בעוד שבימים מסוימים אולי אפילו לא תגיע לחדר השינה לפני שתקרע את הבגדים של בן הזוג שלך, בימים אחרים, ייתכן שלא תהיה לך מצב רוח, לא משנה מה הם אומרים או עושים.

זכור, זה בסדר לוותר על סקס כאשר אתה לא במצב רוח. אבל בימים שבהם אתה כן רוצה לקיים יחסי מין ורוצה לנסות להיכנס לאווירה, יש טיפים שעשויים לעורר את החשק המיני שלך .

מאמר זה דן בסיבות נפוצות לכך שאנשים אינם במצב רוח לקיים יחסי מין. זה גם מספק טיפים שיכולים להגביר את הסיכוי שלך להיכנס למצב רוח לאינטימיות.

למה אולי אין לך מצב רוח לסקס 

לחקור מדוע אולי אינך במצב רוח למין הוא המפתח לגילוי כיצד לתקן זאת. ניסיון של טיפים וטריקים כדי להיכנס לאווירה עשוי להיות חסר תועלת באופן מתסכל רק כאשר אינך מצליח להבין מדוע אינך במצב רוח לסקס.

כמה אשמים אפשריים מאחורי החשק המיני הנמוך או המופחת שלך כוללים:

  • חֲרָדָה
  • השפעות תרבותיות או דתיות
  • דיכאון 2
  • רגשות של בושה או אשמה
  • שינויים הורמונליים
  • גורמי לחץ בחיים (כגון מוות, לידת תינוק או מעבר דירה)
  • תרופות
  • היסטוריה של התעללות או טראומה שלא טופלה
  • בעיות יחסים לא פתורות

אם אתה חושד שאחד מהמצבים הנ"ל או מצב שאינו בשליטתך אחראי על החשק המיני הנמוך שלך, אז מומלץ שתדבר עם רופא כדי לשלול כל בעיה רפואית, כמו גם איש מקצוע בתחום בריאות הנפש עבור נפשי, רגשי, וריפוי יחסי.

8 טיפים שיכניסו אותך למצב רוח לסקס 

עכשיו כשאתה יודע מה עלול לגרום לחשק המיני הנמוך שלך , אתה יכול להתחיל לחקור דרכים לטפל בזה. תצטרך לדבר עם הרופא שלך או עם ספק שירותי הבריאות לגבי זה אם אתה חושב שהחשק המיני הנמוך שלך הוא תוצאה של מצב רפואי. עם זאת, אם זה נגרם על ידי דברים שנמצאים יותר בשליטתך, כמו מתח או עייפות, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך להכניס אותך למצב רוח למין.

תשמור על עצמך קודם כל 

קשה להיכנס לאווירה וליהנות ממין כשאתה לא מרגיש במיטבך. יכול להיות שאתה עובר שלב שבו אתה מרגיש עייף כל הזמן, שרוף או פשוט לא סקסי. כל זה יכול להשפיע על העניין שלך באינטימיות פיזית.

התחל בבדיקת תזונה בריאה יותר ופעילות גופנית סדירה. פנו זמן לעצמכם, שבו אתם פשוט נרגעים ומתחברים מחדש לעצמכם. מחקרים מראים שפעילות גופנית סדירה יכולה להגביר את החשק המיני.

שימוש בחומרים עלול להציב אתגרים גם לתפקוד המיני. אם אתה מעשן סיגריות או שותה כמויות מופרזות של אלכוהול, אולי תרצה לחקור משאבים שיעזרו לך לצמצם או להיגמל לחלוטין.

נסה דברים חדשים 

לפעמים, אתה לא במצב רוח לסקס כי אתה משועמם או חסר מנוחה . זה נפוץ במיוחד עם אנשים שיש להם שותפים ארוכי טווח. אתה יכול לחדש את חיי המין שלך על ידי ניסיון משהו שאף אחד מכם לא ניסה בעבר. זה יכול להיות הכנסת צעצועים לחיי המין שלך או משחק תפקידים.

אתה יכול גם לנסות לשנות את הסביבה שלך. הזמנת חדר במלון מפואר ללילה או שניים יכולה להחזיר ניצוץ לחיי המין שלך שאפילו לא הבנת שחסר.

עם זאת, חשוב שתטפח את האינטימיות הרגשית בינך לבין בן הזוג שלך לפני שתנסה דברים חדשים כדי לתבל את חיי המין שלך. חיבור רגשי מגביר את החשק המיני. 5

אתה ובן הזוג שלך עשויים להכין רשימות משלך של מה שאתה רוצה לחוות במהלך סקס – פיזית ורגשית – ולשתף אותם זה עם זה. שיתוף הרצונות שלך עם בן / בת הזוג, כמו גם הקשבה לרצונות שלו, היא דרך מצוינת להבטיח ששניכם תרגישו מחוברים רגשית ובטוחים – מה שלעיתים קרובות סולל את הדרך לאינטימיות פיזית.

פנו זמן לסקס 

זוגות רבים מגלים שהם מקיימים יחסי מין כמחשבה שלאחר מכן, כנראה בסופו של יום ארוך. למרות שזה אולי לא נראה כמו דבר מהנה לעשות, לכתוב זמן מסוים בלוח הזמנים שלך לקיים יחסי מין יכול לעשות הבדל משמעותי בחיי המין שלך.

תזמון יחסי מין מבטיח שאתה מגן על הזמן להיות נוכח באופן מלא עם בן הזוג שלך. זה גם מכין את הנפש והגוף שלך לפעילות בזמן שאתה לוקח את הזמן ליהנות ממנה.

נהל את הלחץ שלך

קשה להיכנס למצב רוח לסקס או אפילו ליהנות ממנו כשאתה במתח רב. אמנם קל יותר לומר מאשר לעשות פשוט לומר להסיר גורמי לחץ מהחיים שלך, אבל אתה יכול ליישם טכניקות מסוימות כדי לעזור לך לנהל את רמות הלחץ שלך.

צור שגרת פעילות גופנית קבועה, עשה מדיטציה ותרגל תרגילי נשימה כדי לעזור לך לנהל את רמות הלחץ שלך ולהגביר את החשק המיני שלך.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על רמות הלחץ שלך נמוכות הוא לישון מספיק בלילה. כאשר אתה לא ישנה מספיק, זה משפיע על אופן הפעולה שלך במהלך היום ובחדר השינה.

זכור או גלה מה מדליק אותך 

היכנס למה שמדליק אותך ונסה לשתף את השותף שלך. לדוגמה, יש אנשים שנכנסים למצב רוח לסקס על ידי החלפת הודעות עם בני הזוג שלהם. אתה יכול להתחיל בשליחת הודעת טקסט לבן/בת זוגך תחילה.

שליחת מסר אוהב לבן הזוג מגבירה את הקשר הרגשי בין שניכם, מה שעלול לגרום לשניכם להיות במצב רוח למין. אולי אתה שולח הודעות טקסט פלרטטניות לאורך היום ותראה איך הדברים מתנהלים.

כמה זוגות עשויים ליהנות ממפגש סקס לוהט וכבד כמה שעות לפני קיום יחסי מין. אתה יכול גם לנסות לקרוא או לצפות במשהו אירוטי. אם בן זוגך עומד בזה, אתה יכול להביא אותם אליו ולצפות בו או לקרוא אותו יחד, מה שעשוי להגביר את הרצונות של שניכם לאינטימיות פיזית.

תענוג את עצמך

אוננות היא דרך מצוינת להניע את הגוף שלך כשאתה לא במצב רוח. לא משנה כמה זמן היית עם בן הזוג שלך, אף אחד לא יכול להכיר את הגוף שלך טוב יותר מעצמך. הירגעו וגעו בעצמכם במקומות שבהם אתם אוהבים שנוגעים בהם.

אם זה מרגיש נכון לך ולבן הזוג שלך, תוכל לנסות לאונן עם בן הזוג בחדר. אם יש לך השראה, אתה יכול להזמין את בן הזוג שלך להצטרף אליך בכל שלב.

שנה את לוח הזמנים הסקס שלך 

אם אתה מגלה שאתה ובן זוגך מקיימים יחסי מין רק בלילה, בסופו של יום ארוך, ייתכן שזו הסיבה שלא היה לך מצב רוח לסקס. קיום יחסי מין בלילה כאשר יש לך חיים עמוסים במיוחד יכול להיראות מייגע. במקום זאת, פנו זמן לקצת סקס בוקר במשך השבועיים הקרובים.

קיום יחסי מין דבר ראשון בבוקר לאחר ששניכם ישנו מספיק והרגשתם נחים יכולים להיות דרך מצוינת לשפר את החשק המיני שלכם.

הכל על מערכות יחסים

זה נורמלי לחלוטין לפעמים לא להיות במצב רוח לסקס. אם חווית חשק מיני נמוך, קח קצת זמן כדי להבין ממה אתה נהנה בסקס ומה מכניס אותך לאווירה. אל תלחץ על עצמך כשאתה עושה את זה. קח את הזמן שלך כדי לחקור את המיניות שלך לבד או עם בן הזוג שלך. אם חווית תקופות ממושכות של חשק מיני נמוך, זה עשוי להיות סימן למצב בסיסי, וכדאי שתדבר עם איש מקצוע על כך .

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

בדקו גם
Close
Back to top button