7 טיפים ליצירת מודעות פייסבוק לירידה במשקל

אם משווק דיגיטלי אי פעם אמר לך שאי אפשר ליצור מודעת ירידה במשקל בפייסבוק, או שהוא לא אומר לך את האמת או שהוא גרוע מאוד בעבודה שלו.

יצירת מודעת הרזיה בפייסבוק היא רחוקה מלהיות בלתי אפשרית. פייסבוק לא אוסרת על הסף הגשת מודעות להרזיה; הוא דוחה רק מודעות הרזיה שאינן עומדות במדיניות שלה. הוא יעשה זאת לכל מודעה, ללא קשר לפלח, שאינן עומדות במדיניות שלה.

אחרי עדכון iOS 14.5 רוב הסיכויים שהמודעה שלך לא תתקבל בניסיון הראשון. אל תיתן לזה להפיל אותך. פשוט עקוב אחר שבעת העצות האלה, לא רק כדי שפייסבוק תקבל את הפרסומת שלך להרזיה, אלא גם כדי להגביר את יעילות הפרסומת.

1. עקבו אחר מדיניות הפרסום של פייסבוק לירידה במשקל

פייסבוק מקבלת את המילה האחרונה בקביעה אם הם יציגו מודעה או לא. ירידה במשקל היא קטע שפייסבוק מקפידה עליו במיוחד בכל הנוגע לקבל או לדחות מודעה. למרבה המזל, מדיניות הפרסום של פייסבוק ברורה לגבי מה מקובל ומה לא. להלן המדיניות שסביר להניח שישפיעו על האם המודעה שלך לירידה במשקל תתקבל או לא:

תוספי מזון לא בטוחים

חלק מתכניות הרזיה כוללות תוספי תזונה. אמנם ייתכן שתוספים אלו אינם בטוחים, אך פייסבוק קובעת מהו תוסף בטוח או לא בטוח "לפי שיקול דעתה הבלעדי". גם אם תוכנית ההרזיה שלך כוללת תוספים בטוחים, פייסבוק עדיין עשויה לקבוע שהם לא בטוחים. זה האינטרס שלך להימנע מהזכרת תוספים במודעה או בדף הנחיתה שלך. במקום זאת, שמור את השיחה בינך לבין לקוחות פוטנציאליים שיפנו אליך לקבלת מידע נוסף.

מאפיינים אישיים

מודעות לא יכולות לכלול תוכן שמרמז על מאפיינים אישיים , כגון גזע, מין, מצב רפואי (פיזי או נפשי), מוגבלות ועוד. המשמעות היא שתצטרך להיות מעט יצירתי בעת כתיבת עותק של מודעה כדי להימנע מלרמז שהאדם שרואה את המודעה נאבק לרדת במשקל.

להלן שתי דוגמאות של עותק מודעה פוטנציאלי לירידה במשקל. איזו מהדוגמאות הללו סביר יותר שפייסבוק תקבל?

 • דוגמה 1: חזרו לכושר עם תוכנית ההרזיה שלנו.
 • דוגמה 2: האם אתה מתמודד עם השמנת יתר? נסה את תוכנית ההרזיה שלנו.

אם אמרת דוגמה 1, אתה צודק! בדוגמה 1 אין הצהרות לגבי האדם שצופה במודעה זו. דוגמה 2, לעומת זאת, כמעט בוודאות הולכת להידחות על סמך מדיניות המאפיינים האישיים. דוגמה 2 מניחה שמי שקורא את המודעה הזו סובל מהשמנת יתר.

דרך קלה אחת להימנע מרמז על תכונות אישיות היא להימנע מכל אזכור של "אתה" או "שלך". ובכל זאת, תידרש קצת עבודה וקצת יצירתיות כדי לעקוף את דחיית התכונות האישיות, אבל פעולה זו תעזור לך להפוך לכותב ומפרסם טובים יותר בטווח הארוך.

מידע מוטעה וטענות מטעות

מידע מוטעה וטענות מטעות הם שני דברים דומים אך עדיין די שונים. מידע מוטעה הוא פשוט מידע שקרי. אנשים מסוימים עשויים לשתף או לפרסם מידע מוטעה כי הם פשוט לא יודעים טוב יותר או כי זה מה שהם מאמינים; זה לא תמיד נעשה מתוך כוונה למכור מוצר. בכל פעם שבודקי העובדות של פייסבוק מפריכים טענה בפרסומת שהוגשה, המודעה הזו תידחה.

טענה מטעה היא קצת יותר מורכבת ממידע מוטעה. לטענות מטעות יש אולי אמת מסוימת, אבל היא מוצגת בצורה טובה מכדי להיות אמיתית. טענה מטעה, במיוחד עם ירידה במשקל, עשויה להיות כרוכה בתוצאות או ציפיות מוגזמות (כלומר, "תרד 50+ קילו בחודש!").

יכול להיות שיש לך חריג שאת הסיפור שלו אתה רוצה לכלול במודעה. במקרה זה, עליך לכלול כוכבית בסוף התביעה וכתב ויתור בסוף הטקסט (כלומר, "תוצאות לא אופייניות" או "תוצאות עשויות להשתנות"), שעלול לקרוא משהו כמו זה:

"ירדתי 17 קילו בחודש אחד!" — ג'ן פ.*

חזור לכושר עם תוכנית ההרזיה שלנו.

*רוב הלקוחות שלנו יורדים 1-2 ק"ג. שבוע. התוצאות עשויות להשתנות.

בדוגמה זו, העדות של ג'ן מושכת תשומת לב מכיוון שזו תוצאה מרשימה, אם כי ייתכן שהיא לא תוצאה מציאותית עבור כל משתמש. כתב הוויתור הולך קצת יותר רחוק מסתם הוספת "התוצאות עשויות להשתנות" – הוא כולל את חווית הירידה במשקל של רוב הלקוחות. למרות שזה לא מרשים כמו הירידה במשקל של 17 קילו של ג'ן בחודש אחד, זה מראה שקיפות ושהתוכנית שלך עובדת. זה כשלעצמו עשוי לעשות יותר מאשר לתת לפייסבוק לקבל את המודעה; אולי יהיו לך לקוחות פוטנציאליים נוספים שיפנו אליך.

בריאות אישית

זהו תחום המדיניות הגדול ביותר שמשפיע על מודעות הרזיה.

באופן כללי, פרסומות לירידה במשקל הן חזותיות מאוד ולעיתים קרובות כוללות סוג של תמונות "לפני ואחרי". למרבה הצער, פייסבוק לא מאפשרת את התמונות המפורסמות של "לפני ואחרי", מה שאומר שתצטרך להיות יצירתי עם התמונות שלך.

מבחינה תדמיתית, היצמד לתמונות וסרטונים של אנשים פעילים או אוכלים מזון בריא. אם אתה זקוק נואשות לכלול תמונה של הגוף הגוון של מישהו, זה בסדר, אבל לא ניתן להגדיל אותה על חלק מסוים.

2. הגדר יעד

מה אתה רוצה שהמודעה תעשה עבור מרפאת ההרזיה שלך? לפני שתמשיך הלאה, עליך לזכור מטרה. קיום מטרה יעזור לך לקבוע את עותק המודעה, הוויזואליה ופורמט המודעה, כל אלה יעזרו לך ליצור מודעות פייסבוק להרזיה שעובדות. ניתן לצפות ביעדים דרך רמות המשפך השיווקי, ממודעות להמרה

אפשר להפעיל מסעות פרסום מרובים עם יעדים שונים – רק ודא שאתה משווק לאנשים הנכונים. אם אתה מפעיל מודעה שמיועדת עבור לקוחות פוטנציאליים בתחתית המשפך לאנשים שאולי פשוט יצטרכו להתחיל בראש, אתה עלול להרחיק את אותם לקוחות פוטנציאליים שאולי היו צפויים לרדת בהמשך המשפך בהמשך.

הגברת המודעות (בראש המשפך השיווקי)

עבור אנשים שהחלו מרפאה או תוכנית חדשה להרזיה ורוצים שהצרכנים יהיו מודעים יותר לקיומה, קמפיין מודעות למותג הוא כנראה הדרך הטובה ביותר ללכת. המשמעות היא מיקוד לאנשים בראש המשפך השיווקי. המטרה כאן היא לא להביא צרכנים לאתר שלך; זה חשוב ליידע אותם ששירותי ההרזיה שלך קיימים.

להגברת המודעות, המדד שיש להתמקד בו הוא טווח הגעה, או כמה אנשים בקהל יעד רואים פרסומת. שים לב שטווח הגעה אינו זהה לחשיפות. טווח הגעה סופר את אותו משתמש פעם אחת. המשמעות היא שאם משתמש אחד רואה מודעה פעמיים, המשתמש הזה ייספר פעם אחת בלבד. הופעות, לעומת זאת, אינן לוקחות בחשבון משתמשים בודדים. במקום זאת, זה סופר כל צפייה. אם משתמש אחד רואה מודעה פעמיים, זה ייחשב כשתי הופעות.

עניין מוגבר (באמצע משפך השיווק)

הגברת העניין היא השלב הבא במשפך השיווקי. ברגע שהלקוחות הפוטנציאליים שלך מודעים לתוכנית ההרזיה שלך, אתה רוצה שהם יתעניינו בה יותר. יש לקוות שככל שהם מתעניינים יותר, כך הם חוקרים יותר את תוכנית ההרזיה שלך ומתחילים לשקול ברצינות לעשות זאת.

ישנם מספר סוגים שונים של יעדי מודעות מבוססי עניין:

 • תנועה: השתמש במודעה כדי לשלוח יותר אנשים לדף הנחיתה, לאתר או לפוסט בבלוג שלך. תנועה רבה יותר לאתר אינה מובילה בהכרח ליותר אנשים להצטרפות לתוכנית ההרזיה שלך, אך היא יכולה לעזור לך למקד מחדש לקוחות פוטנציאליים נוספים באמצעות שיטות אחרות ולהגדיל את הסיכוי שהם יבצעו המרה.
 • יצירת לידים: השתמש בפרסומת כדי לעזור באיסוף לידים נוספים למרפאת ההרזיה שלך באמצעות הרשמות לניוזלטר או הורדת תוכנית קידום מכירות.
 • מעורבות: מקד את הפרסומות שלך לאנשים שיש להם סיכוי גבוה יותר לעסוק בפוסטים שלך. מדדי המעורבות כוללים לייקים, שיתופים ותגובות, כל אלה יכולים להרחיב את טווח ההגעה שלך ולהפיץ עוד יותר מודעות (ובתקווה להביא יותר אנשים דרך המשפך השיווקי).
 • אינטראקציה: חיבור עם צרכנים בפייסבוק באמצעות הודעות ומענה לשאלות והערות בדף הפייסבוק ובפרסומות שלך יכול לשפר את החוויה שלהם עם מרפאת ההרזיה שלך ולהגדיל את הסיכוי שהם יבצעו המרה.
 • רימרקטינג/טירגוט מחדש: רימרקטינג (הידוע גם בשם retargeting) היא אחת מאסטרטגיות הפרסום החזקות ביותר עבור אנשים באמצע משפך השיווק. ניתן להשתמש בשיווק מחדש כדי להציג מודעות מול לקוחות פוטנציאליים שמגיעים לדף הנחיתה אך לא נוקטים בו כל פעולה. כדי לשווק מחדש בפייסבוק, אנו ממליצים להשתמש באותם תמונות חזותיות אך עותק מודעה שונה לאנשים שעומדים בקריטריונים.

המרות מוגברת (תחתית משפך השיווק)

המרה מתרחשת כאשר לקוח פוטנציאלי נוקט בפעולה רצויה. מהי הפעולה הזו משתנה ותלוי מה המטרה של העסק. דוגמאות להמרות כוללות:

 • שליחת מידע באמצעות טופס יצירת קשר למידע נוסף
 • הרשמה לניוזלטרים
 • הרשמה לתוכנית
 • הורדת אפליקציה
 • ביצוע רכישה

אם המטרה שלך היא להגדיל את מספר ההמרות, אז תתמקד ביצירת פרסומת שנועדה לגרום ללקוחות פוטנציאליים להמיר.

3. כוון את הקהל שלך

אם אתה רוצה לעמוד בהצלחה במטרות שלך, אתה צריך להכיר את הקהל שלך. אם אין לך צמצום זה, המודעה שלך לא תמשוך את האנשים שאתה מחפש. מודעות פייסבוק מחויבות לפי עלות לקליק (CPC) או עלות לאלף הופעות (CPM). המשמעות היא שאם אתה רוצה להפיק את המרב מהמודעה שלך להרזיה, אתה צריך לוודא שהיא מופיעה בפני האנשים הנכונים, במיוחד אם אתה הולך במסלול של מחיר לאלף הופעות.

לאחר שהגדרת את הקהל שלך, תוכל להמשיך ולגרום לפייסבוק להציג את המודעה בפני אנשים מסוימים, על סמך הנתונים הדמוגרפיים הבאים:

גיל

מדיניות המודעות של פייסבוק מחייבת את כל הפרסומות להרזיה להיות ממוקדות לאנשים בני 18 לפחות , מה שאכן מקל על צמצום הקהל שלך.

מִין

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן מצא כי אין הבדל משמעותי בשכיחות ההשמנה בין גברים ונשים לכל קבוצות הגיל. במילים פשוטות, גברים ונשים יכולים להיות ששווים מיקוד. עם זאת, גברים ונשים מגיבים בצורה שונה למודעות הרזיה. נשים נוטות יותר להמיר את דתו ולעבור תוכנית הרזיה, אז תצטרך להמציא אסטרטגיה יעילה אם אתה רוצה להוסיף עוד גברים לתוכנית שלך.

מקום

אם תוכנית ההרזיה שלך זמינה רק במיקום אחד, תרצה למקד למשתמשי פייסבוק שמתגוררים בקרבת מקום. אבל אם תוכנית ההרזיה שלך מבוססת על אפליקציית טלפון או יכולה להתבצע מרחוק, אתה יכול למקד אנשים במספר מיקומים.

תחומי עניין והתנהגות

מיקוד המודעות של פייסבוק יכול להגיע עד לתחומי העניין וההתנהגות של המשתמש.

מיקוד מבוסס עניין מסתמך על דפים שמשתמש עשה לייק בפייסבוק, נושאים שהם מפרסמים עליהם באופן קבוע או מאמרים שהם משתפים.

מיקוד מבוסס התנהגות הוא קצת יותר מורכב; הוא עוקב אחר התנהגויות של משתמשים, כגון מוצרים שהם רכשו והמכשירים שבהם הם משתמשים כדי לגלוש בפייסבוק.

קהלים דומים

אפשרות המיקוד לקהל דומה היא אחת המועדפות עלינו. פייסבוק תכוון לאנשים חדשים הדומים ללקוחות הנוכחיים שלך מבחינת תחומי עניין משותפים ותכונות דומות אחרות.

4. כתוב מודעה לירידה במשקל

תוכן מודיע לעיצוב, כך שברגע שתזכרו את הקהל שלכם, תוכלו להתחיל לכתוב עותק. אל תחשוב יותר מדי על פורמט המודעה; כנראה שתצטרך לעבור כמה תיקונים.

הקפד לעקוב אחר מדיניות המודעות של פייסבוק, כפי שנדון בטיפ הראשון – לא רק שהמדיניות שלה מועילה ללקוחות פוטנציאליים, אלא שהיא למעשה מועילה ליצירת פרסומות באיכות גבוהה.

כמו כן, שימו לב למגבלת התווים בזמן שאתם כותבים את העותק. בהתאם לפורמט המודעה שתבחר, תוכל לצפות למגבלות הבאות:

 • טקסט: 90–125 תווים
 • כותרת: 25 תווים
 • תיאור הקישור: 20–30 תווים

ייתכן שתצטרך לשחק קצת כדי לוודא שעותק המודעה מתאים למגבלת התווים, אבל אתה תבין את זה תוך זמן קצר. אמוג'ים הם אחת הדרכים לעקוף את מגבלות התווים ויכולים גם למשוך את תשומת הלב של הצופים.

אפשר גם לכלול טקסט תמונה, אבל אל תשתמש יותר מדי או תעשה אותו גדול מדי. פייסבוק תדחה מודעות המכילות יותר מדי טקסט בתמונה או בסרטון. למרבה המזל, לפייסבוק יש כלי שמקל לקבוע אם אתה משתמש יותר מדי בטקסט תמונה או לא.

5. השתמש בתמונות באיכות גבוהה

לא משנה עד כמה עותק המודעה שלך נהדר, הוא לא יגיע לשום מקום בלי חזותיים באיכות גבוהה. תמונות חזותיות, במקרה זה, יכולות להיות תמונות סטטיות, קובצי GIF או סרטונים. חשבו היטב על התמונות החזותיות שבהן אתם מחליטים להשתמש – הם צריכים להיות עקביים עם המותג ודף הנחיתה שלכם להמרה חלקה של לידים. אם אתה יכול לעבוד בצבעים שנמצאים בלוגו שלך, בהחלט עשה זאת.

גם תמונות וסרטונים חייבים להיות בגודל מסוים ולהעלות בפורמטים מסוימים. הקדישו רגע לסקור את דרישות סוג הקובץ והגודל עבור מה שהמודעה שחשבתם דורשת.

6. בחר מיקום ופורמט מודעה שתומכים בתוכן שלך

לאחר שתסיים לכתוב עותק ויש לך כמה תמונות ויזואליות באיכות גבוהה לבחירה, תרצה לבחור מיקום מודעה ופורמט מודעה. למרבה המזל, פייסבוק מציעה מגוון רחב של אפשרויות. תרצה לבחור את אחד המתאים ביותר עם עותק המודעה שלך ועם התמונות.

זכור שלא כל פורמט מודעה בודד הוא אופציה לפרסומות של תוכניות הרזיה. לדוגמה, פרסומת קולקציה עובדת בצורה הטובה ביותר לצפייה במוצרים פיזיים שעומדים למכירה. כמו כן, לא כל פורמט עובד בכל מיקום. ניתן להציב מודעות תמונה וקרוסלה בעמודה הימנית של פייסבוק, אך מודעות וידאו אינן יכולות להיכנס לשם.

הפורמטים הבאים של מודעות הם אלה שסביר להניח שיועילו למרפאות ותוכניות הרזיה:

מודעות תמונה

מודעות תמונה משתמשות בתמונה אחת כדי למשוך את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי, יחד עם טקסט. מודעות אלו זקוקות לתמונות חזקות ואיכותיות ועותק כתוב היטב כדי להצליח. מודעות תמונה יכולות להיות אינטראקטיביות אם יש לך גישה למצלמה שיכולה לצלם תמונות ב-360 מעלות.

מיקום מודעת תמונה

למודעות תמונה בודדות יש את מירב אפשרויות המיקום מכל הפורמטים של מודעות פייסבוק. לכל מיקום יש מפרטים ייחודיים לרזולוציית תמונה, סוגי קבצים, טקסט ועוד, אז תמיד סקור אותם לפני שליחת מודעת תמונה לפייסבוק לבדיקה.

 • ניוזפיד
 • עמודה ימנית
 • מאמרים מיידיים
 • וידאו זורם
 • זירת מסחר
 • מסנג'ר של פייסבוק
 • סיפורי פייסבוק ומסנג'ר
 • תוצאות החיפוש בפייסבוק
 • Audience Network (מקורי, באנר ומודעה ביניים)

מודעות קרוסלה

מודעות קרוסלה מעולות למספר דברים: הצגת המלצות מרובות בו-זמנית, הצגת סיפור מסגרת אחר מסגרת, הסבר על תהליך שלב אחר שלב והצגת היתרונות של תוכנית ההרזיה שלך. אתה יכול להשתמש בעד 10 תמונות או סרטונים במודעה, ולכל תמונה או סרטון יכול להיות קישור וטקסט שונים מתחתיה. אפשרות נוספת שתוכל להשתמש בה עם מודעות קרוסלה היא להשתמש בתמונה בודדת ולחלק אותה לחלקים שונים.

מיקומי מודעות קרוסלה

למודעות קרוסלה יש גם מפרטים שונים בהתאם למיקומן. מודעות קרוסלה אינן מופיעות במקומות רבים כמו מודעות תמונה, אבל היכולת העוצמתית שלהן לספר סיפורים או לשתף מספר המלצות מפצה על מגוון המיקומים הקטן יותר.

 • ניוזפיד
 • עמודה ימנית
 • מאמרים מיידיים
 • זירת מסחר
 • סיפורי פייסבוק
 • תוצאות החיפוש בפייסבוק
 • Audience Network (מקורי, באנר ומודעה ביניים)

מודעות וידאו

רוב מודעות הווידאו בפייסבוק הן באורך של לא יותר מ-15 שניות (אם כי הן יכולות להופיע הרבה, הרבה יותר), מה שאומר שעליך לעשות פרסום מצוין ולמשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים במהירות. תרצה לוודא שלמודעות שלך יש סרט באיכות גבוהה ונראות כאילו הן ערוכות בצורה מקצועית. יותר טוב, דאג לערוך אותם ולהפיק אותם במידת האפשר! סרטון אינטראקטיבי 360 מעלות הוא גם אופציה.

מודעות וידאו לא חייבות להכיל רק וידאו; מודעות מצגות הן צורה נוספת של מודעות וידאו המשתמשות בתמונות סטטיות במקום בקטעי וידאו.

מיקומי מודעות וידאו

למודעות וידאו ומודעות קרוסלה יש אותו מספר של מיקומים בפייסבוק, אבל הם לא בהכרח נמצאים באותם מקומות. מודעות קרוסלה יכולות להיות קטנות מספיק כדי להציב אותן בעמודה הימנית, בעוד שסרטון לא יכול. שוב, המפרטים של מודעות וידאו משתנים ממיקום למיקום.

 • ניוזפיד
 • מאמרים מיידיים
 • וידאו זורם
 • פייסבוק מרקטפלייס
 • סיפורי פייסבוק ומסנג'ר
 • תוצאות החיפוש בפייסבוק
 • Audience Network (מקורי, באנר, מודעת ביניים ווידאו)

חוויה מיידית

כאשר מישהו מקיש כדי לפתוח מודעה במכשיר נייד, היא עשויה לעבור לתצוגת מסך מלא המאפשרת לך לעיין בתמונות ובמוצרים, לצפות בסרטון, למלא טופס או שילוב של כולם או חלקם. פייסבוק מכנה זאת חוויה מיידית .

פייסבוק מקלה על יצירת חוויה מיידית באמצעות התבניות שתוכננו מראש. אתה יכול למצוא אחד שמתאים ליעד שלך ולהתאים אותו משם.

אם ברצונך לכלול חוויה מיידית, תצטרך להיות רשת חזקה כדי למשוך אנשים פנימה – בעיקרון, תצטרך להציג בפניהם סיבה מוצקה ללחוץ על המודעה מלכתחילה.

7. לפתות לקוחות פוטנציאליים לירידה במשקל עם הצעת ערך ו-CTA ברור

שאל את עצמך, "מה מציעה הפרסומת שלי? האם זה משהו שיגרום לי לרצות ללחוץ על המודעה?"

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לאנשים להתגייר היא להציע להם משהו בעל ערך. זו עשויה להיות פגישת ייעוץ חינם, הנחה על תוכנית ההרזיה שלהם וכן הלאה. תהיו יצירתיים עם מה שאתם מציעים לאנשים. אם אינך בטוח אם זו הצעה בעלת ערך, שאל חבר או קרוב משפחה אם ההצעה היא משהו ששווה לבדוק.

ניתן להתאים את כפתור הקריאה לפעולה (CTA) במודעת פייסבוק, אז אל תרגיש שאתה צריך להישאר עם מה שזה התחיל בתור. למעשה, עדיף שתשנה את זה. אם אתה מנסה לגרום לאנשים להירשם לתוכנית, ודא שכתוב "הירשם". אם אתה רוצה שאנשים ילמדו יותר על זה, בקש מהלחצן CTA לומר "מידע נוסף".

צור איתנו קשר למידע נוסף

לטיפים נוספים כיצד ליצור מודעות הרזיה יעילות לפייסבוק, צור קשר עוד היום. אנו מציעים ניהול קמפיינים בפייסבוק, אז אל תהססו למלא אותה כדי שנוכל להראות לכם את התחומים שבהם מרפאת ההרזיה שלכם יכולה לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלה .

מאמרים קשורים

One Comment

 1. – הגדירו את מטרת המודעה בצורה מפורטת.
  – בחרו תמונה וטקסט בהתאם למטרה שלכם.
  – השתמשו באפשרויות הפרסום של פייסבוק על מנת להגדיל את ההגדרה שלכם.
  – השתמשו בטקסט מוחזק ומוכר שיזכור את הקצרנות.
  – השתמשו בפרמטרים שיופיעו בחיפושי הפייסבוק שישמשו את המודעה שלכם.
  – הגדירו יעדים מדויקים שתבחרו בהתאם לקהל היעד.
  – הגבירו את המודעה שלכם באמצעות התחלת קמפיין שיווקי מתקדם.

כתיבת תגובה

Back to top button