7 דברים המשפיעים על קילומטראז' הגז

נראה שמחירי הדלק נמצאים בעלייה מתמדת, כך שאין זה מפתיע שאנשים תמיד מחפשים דרכים להגדיל את צריכת הדלק שלהם. מילוי המיכל יכול להיות אחד החלקים היקרים ביותר של תחזוקת הרכב שלך, אז אתה רוצה לוודא שאתה עושה כל מה שאתה יכול כדי למתוח את הכסף שלך ואת הדלק שלך ככל שזה ילך.

אתה כנראה כבר יודע כי באמצעות מערכות מיזוג אוויר וחימום יכול להשפיע באופן משמעותי על קילומטראז גז במהלך חודשי הקיץ והחורף. גורמים אחרים, כגון אווירודינמיקה, משקל המכונית וסוג השטח יכולים להקטין את קילומטראז הגז שלך בדרכים שאולי לא ציפית. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד הדברים הקטנים יכולים להשפיע על קילומטראז הדלק שלך, וכיצד צמצומם יכול לחסוך לך זמן, כסף ובנזין יקר.

1. ביצוע מספר נסיעות קצרות.

אם אתה לוקח טיול מהיר למכולת, לחזור הביתה, לפרוק את המכונית שלך, ולאחר מכן לקחת טיול נוסף לבית הספר כדי לאסוף את הילדים שלך, אתה מבזבז דלק. הפעלת המנוע משתמשת בכמות משמעותית של בנם. נסו לבצע את כל השליחויות שלכם בנסיעה הלוך ושוב אחת כדי למקסם את יעילות הדלק.

2. מגלגלים את החלונות למטה.

זה אולי לא נראה כאילו זה ישפיע על צריכת הדלק של המכונית שלך, אבל שמירה על החלונות מגולגלים יכול להפחית את יעילות הדלק. זה חל יותר כאשר הרכב נוסע במהירויות גבוהות. רעשי רוח וגרירה יכולים ליצור התנגדות, ומהירויות גבוהות גורמות למכונית להשתמש ביותר אנרגיה. המהירות הטובה ביותר ליעילות אופטימלית בדלק נעה בין 40 ל-85 קמ"ש. צריכת הדלק מתחילה לרדת ברגע שאתה מגיע או נוסע מהר יותר מ 60 קילומטרים לשעה. קח את זה לאט, ופתח את גגון השמש אם יש לך אחד.

3. עודף משקל

זה תמיד רעיון טוב לשמור צמיג רזרבי בתא המטען. כל עודף משקל אחר, במיוחד פריטים כבדים, יכול להכביד על המכונית שלך ולהפחית קילומטראז גז. הקפד לנקות את כל הפריטים המיותרים מתא המטען שלך ואת במושב האחורי כדי למקסם את צריכת הדלק של המכונית שלך. זה יכול להגדיל את יעילות הדלק שלך על ידי ככל שני אחוזים.

4. המכונית שלך מבזבז גז

במהלך חודשי החורף הקפואים האלה, אנשים רבים אוהבים להגביר את החום במשך כמה דקות לפני שהם עושים את נסיעות הבוקר שלהם. התבטלות המכונית שלך כמעט בכל מקרה תבזבז גז, אבל הפעלת החימום באותו הזמן תגרום למד הגז שלך ליפול בקצב דרמטי יותר. לבשו מעיל או שכבה נוספת בבקרים החורפיים הקרים האלה, והדליקו את החום אחרי שהתחלתם לנסוע.

5. מדפי סקי או גג.

אם אתה נוהג ברכב שטח ושומר על מתלה הסקי על הגג כל השנה, זה ישפיע על קילומטראז הגז שלך. מתלים סקי להכביד על המכונית שלך לשים עומס על הצמיגים שלך, אשר יגרום למכונית שלך להשתמש יותר דלק. ייתכן שחלק מארונות הסקי אינם ניתנים להסרה, וייתכן שיהיה עליכם לחיות עם זה. אבל, אם זה נשלף ואתה לא משתמש בו לעתים קרובות מאוד, לשקול לקחת אותו ולאחסן אותו כדי להגביר את יעילות הדלק.

6. נהיגה על גבעות, הרים או שטח לא אחיד.

נהיגה על כביש סלול חלק היא מותרות שלא לכולנו יש. ובכל זאת, אם אתה הרפתקן נלהב או שאתה חי בכפר, הגבעות וכבישי העפר האלה אוכלים בהתמדה את קילומטראז הגז שלך. אלה גורמים להתנגדות, אשר ידרוש את המכונית להשתמש יותר בנלק. בהרפתקה הבאה שלכם, נסו לחנות בתחתית ההר ולעשות את דרככם ברגל אם אתם מודאגים מקילומטראז' גז.

7. פקקי תנועה

אף אחד לא אוהב להיות תקוע בפקק הידוע לשמצה של חמש, ויש אנשים שחושבים שאי אפשר לעזור לזה. להיות תקוע בפקק גבה מחיר על המנוע שלך ועל צריכת הדלק שלך. בלימה מתמדת ותאוצה איטית יכולים לנקז את הטנק שלך מהר מהרגיל. נסה לנסוע בדרך פחות מאוכלסת לעבודה וממנה כדי למנוע עומסי תנועה.

ישנם מספר גורמים המשפיעים על יעילות הדלק, וחלקם לא תמיד עשויים להיות ברורים אפילו לנהג המנוסה. הטריק למקסם את יעילות הדלק של המכונית שלך הוא להיות מודעים למה שגורם למכונית שלך להשתמש ביותר גז. היו פרואקטיביים לגבי שמירה על הדברים האלה לבדוק, ותיהנו מהיתרונות של קילומטראז ' גז טוב יותר.

בנוסף, תחסוך לעצמך קצת כסף, זמן וטיולים לתחנת הדלק. יתרון נוסף של יעילות דלק מוגברת הוא הפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלך בעולם שמשתנה במהירות עקב פליטות פחמן.

מאמרים קשורים

One Comment

  1. '

    7 דברים שמשפיעים על קילומטראז': אופטימיזציה, אתגרי סטריט-אפ, פתרונות של חכמת בנייה, לוגיסטיקה, אנליזה חכמה, תוכנה חכמה, מדידת התפתחות ופיתוח.

כתיבת תגובה

Back to top button