5 משרות עבור אנשים שאוהבים לטייל

האם אי פעם חלמת למצוא עבודה שתשלם לך לנסוע?

רוצה לחצות כמה ערים מרשימת הדליים שלך?

עבודות נסיעות ברמת הכניסה ללא תואר נדרשות נפוצות יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. קריירות מסוימות דורשות קצת עבודת רגליים מראש, אבל היתרונות נמשכים לנצח.

משרות דיילת

אם אתם מחפשים ריגוש, עבודת דיילת היא דרך מושלמת לראות מקומות חדשים ולפגוש שילוב מגוון של אנשים. ברוב הימים, עבודות תובעניות של חברת תעופה ברמת הכניסה כרוכות בנסיעות ושעות ארוכות במשרה מלאה. דיילות נהדרות בעלות כישורים חברתיים חזקים.

איך להתחיל

משרות פתוחות בחברת תעופה לדיילות מופיעות באינטרנט, בדרך כלל דרך פורטל קריירה. עליך להיות בן 21 לפחות עם תעודת בגרות או GED. תכנן לעבור גם בדיקת רקע מלאה. לאחר השלמת תהליך הגיוס, חברות התעופה מספקות את כל ההכשרה הדרושה.

שכר והטבות

משרות בחברת תעופה מציעות תעריפי שכר תחרותיים שמתחילים קרוב ל-$16.00 לשעה. היתרונות של עבודת נסיעות זו הם נקודת מכירה מרכזית. ביטוח ראייה, שיניים ורפואה הם סטנדרטיים, כמו גם תוכניות 401(k). והכי חשוב, דיילות זוכות להנחות נפלאות בכרטיסי טיסה.

עבודות ספינות שייט

זו עשויה להיות העבודה האולטימטיבית שבה אתה נוסע. עבודה על ספינת תענוגות מאפשרת לך לבקר בכל עיר נמל תוך כדי הנאה מהמותרות המשולבות. ישנן מספר עבודות נסיעה ללא צורך בתואר בהפלגות. קמעונאות היא תחום פופולרי ברמת הכניסה בהתחשב ביתרונות וההטבות.

איך להתחיל

קווים מפרסמים מקומות עבודה בספינות שייט בדפי הקריירה שלהם ובאתרי גיוס עובדים אחרים. חברות נופש שוכרות אנשים מונעים כדי לסייע ולעורר השראה לנוסעים, או למכור מזכרות ופריטי יוקרה. מיומנויות מחשב בסיסיות והשכלה תיכונית הם כל מה שאתה צריך עבור עבודות הנסיעות הללו.

שכר והטבות

משרות בספינות שייט מציעות אפשרויות שכר מוצקות, בתוספת עמלות לעמיתי מכירות. כל עובד מקבל חדר אירוח וארוחות בתשלום. כשהם על הסיפון, עובדים ניגשים לשירותים כגון חדרי כושר וספא. בדרך כלל, הצוות יכול לרדת כדי לחקור ברגע שהסירה עגינה, מה שהופך את זה לעבודת נסיעות מדהימה.

משרות או פאר/מטפלת למטיילים

לבייביסיטר ומטפלות מנוסים יש יתרון בכל הנוגע לעבודות הכוללות נסיעות. או-פאר, או מטפלות, עשויות לעבוד עבור משפחה מארחת במדינה אחרת, לטפל בילדים ולעשות מטלות בית קלות.

איך להתחיל

מי שמחפש משרות או-פיר בהן אתה נוסע צריך להתחיל באתר מכובד כדי למצוא משפחות מארחות. האתרים מאפשרים להורים לראות תיאור ברור בעת בחירת מי להעסיק. או-פיר בינלאומי חייב להיות בעל דרכונים. כמו כן, זכור, ניירת ויזה ומגורים עשויה לקחת זמן.

שכר והטבות

בנוסף לחדרים ולארוחות, משרות או פאר הכוללות נסיעות זוכות לחבילת שכר הוגנת. הטבות תעסוקה שונות, אך עשויות לכלול ביטוח רפואי. יש מטפלות שמקבלות אפילו מכונית לנהוג כדי שיוכלו להסיע את הילדים ולעשות סידורים. דוגמא לקורות חיים pdf

הוראת אנגלית כשפה זרה

רובם חושבים שהוראת אנגלית בחו"ל דורשת תואר. עם זאת, ישנן מדינות שידוע כי שוכרות דוברי שפת אם ללמד או להדריך שיחה. הם יכולים להתעקש על הסמכת, אם כי לעבודות הנסיעות הללו לחו"ל יש כל כך הרבה יתרונות שכמה שיעורים שווים את זה.

איך להתחיל

הצעד הראשון הוא לחקור לוחות משרות הוראה בינלאומיים והכשרת תעודות. באופן כללי, תוכניות לא יקרות מדי, והרבה מהן עוזרות לך למצוא עבודה. ארגנטינה, קמבודיה, ספרד ורוסיה כולן מקבלות דוברי אנגלית כשפת אם למשרות נסיעות ללא תואר.

שכר והטבות

משרות מורים הכוללות נסיעות מקבלים חבילות שכר במטבע של המדינה המארחת. רוב בתי הספר מספקים דיור, כיסוי בריאות והטבות אחרות. זמן חופשה בתשלום הוא לרוב נדיב. כתוצאה מכך, אתה מקבל הרבה הזדמנויות לטייל.

קריירה של מדריך טיולים

עובדים חולקים עובדות צבעוניות על עיירות היסטוריות, אטרקציות או פלאי טבע. זה מדהים אם אתה מספר סיפורים יוצא או סתם אוהב לדבר. חווית קמפינג עשויה לתת לך יתרון לעבודה ברמת התחלה בתיירות הרפתקאות, או כל עבודה שתשלם לך לנסוע ולהדריך מבקרים בחוץ.

איך להתחיל

הסמכת מדריכי טיולים היא הדרך המהירה ביותר לעבודת נסיעות ללא תואר. העמלות עשויות להיות יקרות, אבל הרבה מרכזי הכשרה מבטיחים תעסוקה. כדי לדלג על השיעור, חפש קבוצות טיולי הרפתקאות והגש בקשה מקוונת. חברות רבות מאמנות עובדים להיות מאורגנים ובעלי יכולת הסתגלות.

שכר והטבות

זה תלוי בחברה, הטבות תעסוקה כמו כיסוי רפואי או אירוח ופנסיון עשויים להיות חלק מחבילת השכר עבור משרות נסיעות גלובליות הכוללות סיורי הרפתקאות.

היתרונות של משרות הדורשות נסיעות

סוגים אלה של תפקידים ברמת הכניסה הם אידיאליים עבור עובדים צעירים או אלה המחפשים שינוי בקריירה. משרות נסיעות הן דרך מצוינת לצבור ניסיון רב ערך כשאתה מגלה ערים, תרבויות ואנשים חדשים.

לא רק שאתה מרוויח משכורת טובה בעבודות נסיעות, אתה יכול ליצור קשרים בכל רחבי העולם. אבל השמחה האמיתית היא יצירת זיכרונות שבטוח יימשכו לכל החיים.

מאמרים קשורים

One Comment

  1. 1. מדריך טיולים: התעסק בהדרכת אנשים שאוהבים לטייל במקומות שונים בעולם.
    2. מפתח/ת אתרי טיולים: בנה אתרים מקצועיים עבור אנשי הטיול הבאים ותגבר על הנחיות שלהם.
    3. מנהל/ת צוות טיולים: נהל את הצוות המעוניין לטייל ולסייע בתכנון של הטיול.
    4. מרצה/ת טיולים: מפרסם את הטיולים השונים שלך לציבור הרחב באמצעות הרצאות, הפעילויות ופעילויות אחרות.
    5. מנהל/ת אתרי טיולים: נהל את האתרים שלך, עדכן אותם ותפעל את הפעילויות של הטיול.

כתיבת תגובה

Back to top button