5 טיפים איך תחסכי כסף בשופינג הבא שלך

יוצאת לקניות? קבלי את הטיפים שיעזרו לך לקנות חכם ולהישאר עם עודף!

ככה תחסכי כסף בשופינג הבא שלך:

חיטוט במדפי הסיילים או בגלגלי המציאות איננה בושה. נקודה! ברשתות הגדולות תוכלי למצוא בקלות פריטים שבתחילת העונה היו מתומחרים בעשרות אחוזים מעל למחיר הנקוב בתווית כרגע. אז גם אם חשוב לך ליצור רושם של גברת בעלת יכולות פיננסיות בלתי מוגבלות, המגהצת את האשראי בנונשלנטיות מרשימה, אל תהיי פראיירית! אף אחד לא מסתכל עליך, ובינינו, הישראלים כולם חותרים לעבר מדפי המציאות… ככל שתסתערי על ההיצע מהר יותר, תשיגי מציאות מרשימות יותר ותחסכי כסף… והרבה!

מבצעי "קנה ב X שקלים שלם רק Y", או "קנה 5 פריטים קבל 30", אמורים להדליק אצלך נורות אדומות מהבהבות. התפתי למבצע רק במידה ואת אכן זקוקה לפריטים הנמכרים. אם לא, תמצאי את עצמך שוב מחפשת מקום אחסון לפריטי הרכש החדשים ותוהה, בפעם המיליון, כיצד נפלת בפח שוב.

השאיר את הילדים בבית. חיסכון נקי של עשרות שקלים לפחות…

מה יותר כיף מלקנות? לחסוך! וזו אקסיומה…

 

טיפים שכדאי לך ליישם לפני יציאה למסע קניות

יוצאת למסע קניות? ממש בשבילך, מספר טיפים שכדאי ליישם לפני היציאה לסבב הקניות הבא שלך. בהצלחה!

 • צאי למסע הרכש על בטן מלאה! שמת לב פעם כיצד גיחה קלילה לבית קפה או למסעדה במהלך מסע קניות מייקרת להחריד את סיכום ההוצאות הכללי? בייגל חביב, כוס קפה ואפילו מספר עוגיות בלתי יומרניות בעליל, יוסיפו לחשבון הסופי עשרות שקלים ללא הינד עפעף.
 • סקר שוק: סקירה מוקדמת של השוק היא טקטיקה צרכנית שמעולם לא איבדה את חינה, ובעגה המודרנית: אל תוותרי על שיטוט קצר ברשת לפני שתצאי למסע קניות. כך תוכלי להתמקד במבצעים ובסיילים למיניהם, ולגזור קופונים. שווה!
 • רשימה: גם אם רשימת קניות נתפסת לרוב כפריט פרה – היסטורי, מומלץ מאוד שלא לוותר על רשימה שתסייע לך להישאר ממוקדמת ולצמצם למינימום את שלל הפיתויים הקורצים אליך מכל דוכן מזדמן.

קנייה חכמה = פחות נקיפות מצפון לאחר מכן. זכרי זאת….

 

 

 

מאמרים קשורים

One Comment

 1. 1. בחר באתר שיהפוך את שופינגך לחסכון – השתמש בקופונים, חיסכונות והנחות למעטות מחירים.
  2. השתמש באתרי שוק יד שימכרו לך מוצרים במחירים נמוכים.
  3. בחר בביקורות של משתמשים קודמים לקבלת החוות הדעת הטובה ביותר.
  4. התאם בחום את הפריטים שברצונך לרכוש בהתאם לכסף שיש לך.
  5. השתמש באתרי משווקים מקוונים כדי לבצע השוואות מחירים.

כתיבת תגובה

Back to top button