4 טעויות בדייט ראשון שכדאי לדעת ולהימנע מהן

ואו נודה בזה, דייטים יכולים להיות קשה! למרות שאנו חיים בעולם שבו היכרויות מקוונות הפכו לנורמה

לצאת מאזור הנוחות שלך ולמעשה לפגוש מישהו בפעם הראשונה זה לא תמיד קל. דייטים ראשונים יכולים לבוא עם פרץ של רגשות, ולעתים קרובות אתה יכול ללכת לאיבוד בראש שלך כשהוא עובר על כל פרט אפשרי לפני הדייט, כמו מה ללבוש, מה לומר ואיך לפעול. יתרה מכך, גם אם דיברת עם האדם הזה כבר זמן מה, דייטים ראשונים יכולים להיות בלתי צפויים, וכתוצאה מכך, מורט עצבים לחלוטין (לא משנה סוג האישיות שלך).

  • יחסים בין אישיים הגדרה

אבל בלי קשר לכל אי הוודאות והרעידות שמגיעות עם הדייטים הראשונים , היכרויות היא הדרך הטובה ביותר לפגוש את בן הזוג לעתיד ולבנות קשרים בין אישיים. לכן, מציאת דרכים למזער מתח ולשכלל את " אמנות הדייטים " עשויה לעזור בבניית הביטחון העצמי שלך בכל מה שקשור ליציאה למסע הזה. למרות שחלק מהרווקים עשויים לבחור לשנן רשימה של טיפים וטריקים שיש לעקוב אחריהם, זה עשוי להיות מועיל יותר להבין מה לא לעשות, כדי לטפח סביבה מהנה ובריאה של דייט ראשון.אחרי הכל, ידע הוא כוח, ולדעת איך לשמור על עצמך נוח ובטוח יש חשיבות עליונה.

להיות לא מודע לכוונות ההיכרויות שלך

לא משנה אם אתם יוצאים כלאחר יד או מחפשים מערכת יחסים רצינית , זה בדרך כלל מועיל להבין את כוונות ההיכרויות האישיות שלכם כדי לקבל דייט ראשון פרודוקטיבי. "חשוב לדעת מה אתה מחפש לפני ההיכרויות כדי שתוכל לפקוח עין על הדברים שלא מתיישבים", משתף Okerayi. אם הדייט שלך מחפש משהו רציני ואתה לא, זה עשוי להיות סימן ששניכם לא מתאימים באותו זמן מסוים. ולהיפך. היכרויות דורשות מאמץ הדדי עבור שני הצדדים המעורבים, לכן חשוב להיות כנה עם עצמך (ועם הדייט שלך) לגבי המקום שבו אתה נמצא בתהליך ההיכרויות.

לפגוש מישהו שגורם לך לאי נוחות

Okerayi מדגיש שאם הדייט שלך היה מיני מדי, או אם הם חצו גבולות בעבר, "המפגש איתם עלול להיות לא כל כך כיף". תחשוב על זה: דייטים ראשונים מלאים באופן טבעי בעצבים, אז זה לא יהיה האינטרס שלך לצאת עם מישהו שכבר גרם לך להרגיש עצבני ואי שקט. סמכו על האינסטינקטים שלכם והיו מודעים לאילו תרחישים גורמים לכם להרגיש בנוח או לא בטוח.

מחפשים את השליליות

ב"שליליים", Okerayi לא מתכוון להיות ערני לגבי תקלות פוטנציאליות שעלולות להתרחש, אבל מציין "אם אתה כל הזמן מחפש משהו לא בסדר איתם, אתה תמצא אותו ולא תהיה נוכח בדייט בכלל. " הימנע מהרצון לחטט בכל מה שהם אומרים, או אפילו מה שהם לובשים . היכרויות מחייבות אותך להיות פתוח לפגוש אדם חדש, ולמרות שדברים מסוימים עשויים שלא להיות "נכונים" בעיניך, זה לא אומר שזה בדרך כלל שגוי ודגל אדום מוחלט .

מחיקת אותם מיד

לפני שתחליטו לגמרי שמישהו לא מתאים לכם, שקול להיות פתוח לדייט שני לפני שקופצים למסקנות סופיות כלשהן. "אני חושבת שקשה להכיר מישהו בדייט אחד (כמובן, לא כולל אם הוא גורם לך להרגיש לא בנוח או מזיקה לך). הייתי נותן לזה לפחות שני דייטים לפני קבלת ההחלטות שלך", היא משתפת. רבים מאיתנו אשמים בביטול של מישהו על סמך שיחה קצרה, אבל להכיר מישהו באמת זה לתקשר איתו מספר פעמים.אם הדייט הראשון שלך היה קצת פושר, נסה לצאת לדייט שני כדי לראות אם משהו נוצץ. אם לא, לפחות ניסית.

מאמרים קשורים

One Comment

  1. 1. לא להגיע את זמן הפגישה – חשוב להגיע בזמן נכון כדי להראות שאתה מכיר את החובה שלך.

    2. לא להתייחס בבטחון מדי – חשוב להיות בטחון, אבל אל תדבר יותר מדי ולהזכיר את עצמך כל הזמן.

    3. לא להתלבט לדברים מעניינים – הדברים המעניינים והמעניינים שאתה מדבר עליהם יכולים להיות משעממים, אבל זה לא מבטיח שלא יהיו שיחות מעניינות.

    4. לא להתחיל בשיחות שלא קשורות לנושא – חשוב להתקדם בשיחה, אבל אל תתחיל בשיחות שלא קשורות לנושא הפגישה.

כתיבת תגובה

Back to top button