3 טיפים לטיפול הסרת שיער בלייזר

החלטת להתחיל סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר? מזל טוב:)

לפני שאת מתחילה כל טיפול חשוב להכין את העור כמו שצריך:

לגלח את האזור המטופל

יש לגלח את האזור המטופל, רצוי לעשות זאת לפחות 24 שעות טרם הטיפול על מנת לא ליצור גירוי מיותר של העור. גילוח השיער טרם הטיפול תורם לכך שקרן הלייזר צריכה לעבור מרחק קצר יותר עד הגעתה לשורש השערה וכך הטיפול מוצלח יותר. בנוסף, כך ניתן למנוע כוויות מיותרות על העור. אם לא נגלח את השיער, הוא ייגע בעור, הלייזר יעבור לאורך השיער והחום יגרום לצריבה.

למרוח משחת אלחוש

משחת האלחוש תפקידה למנוע תחושת כאב ואי נוחות המלווים בעת הטיפול בלייזר. כשעה לפני הטיפול מורחים שכבה דקה של משחת אלחוש המרדימה את העור ומונעת את התחושות הללו. לרוב מכסים את המשחה עם ניילון נצמד על מנת שהאלחוש יהיה יותר אפקטיבי. שאריות המשחה תוסרנה טרם תחילת הטיפול.

חשוב לדעת: משחת האלחוש נמכרת בבתי מרקחת ללא צורך במרשם רופא. שמה של המשחה היא אמלה (emla). ניתן למרוח עד 30 גרם לפי המלצת היצרן ואסורה לשימוש לסובלים מהיעדר האנזים G6PD.

מה לעשות לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר

סיימת את הטיפול בהצלחה? מעולה! הכנתי עבורך כמה דגשים מה כדאי לעשות לאחר הטיפול:

לנקות את העור משאריות הג'ל – יש לנקות את העור משאריות הג'ל ולמרוח משחת הרגעה או ג'ל אלוורה על מנת להפחית את האדמומיות והכאב לאחר הטיפול.

להימנע מחשיפה לאור השמש – בכל משך תקופת טיפול הסרת שיער בלייזר יש להימנע מחשיפה לשמש מאחר והשמש עלולה לגרום לגירוי בעור או לשיזוף שלא יאפשר לבצע את הטיפול הבא עד אשר העור יחזור לגוון בהיר.

לשמור על רצף הטיפולים – משך ההמתנה בין טיפול לטיפול משתנה בין מטופל למטופל. התדירות נעה לרוב בין שלושה שבועות לחודש וחצי.

מאמרים קשורים

One Comment

  1. 1. השתמשו בערכת שיווק מומלצת עבור ההסרת של השיער, כגון טיפול בניקוז או שימוש במכשירי לייזר שמתאימים לסוג השיער שלכם.

    2. השתמשו במשחות מומלצות עבור הטיפול המתאים ביותר לסוג של שיער שלכם.

    3. השתמשו בתכשירים המתאימים לסוג של שיער שלכם ושמספק גלישה נוחה ובטחונית עבור הטיפול המתאים ביותר.

כתיבת תגובה

Back to top button