מתי לתקן ומתי למכור רכב – 5 טיפים

כולם היו במצב שבו זה מתחיל לעלות יותר כדי לתקן את הרכב שלהם. זה יכול להיות קשה להודות כאשר זה יותר מדי. עם זאת, יש זמן שבו עדיף להמשיך הלאה מהמכונית שלך. ובכל זאת, קשה להרפות. קשה להבחין בהבדל בין תיקונים כדאיים לכיור כסף. אנחנו רוצים לעזור לך להבין מתי זה שווה להשקיע בתיקונים, ומתי הגיע הזמן להיפטר מהגרגר שלך. הנה המדריך שלנו כדי להבין את זה.

מה שווה המכונית שלך?

אנחנו לא מדברים על כמה קנית את זה. אם היית מוכר אותו היום, כמה זה היה עולה? אתה צריך לדעת את השווי האמיתי של הרכב שלך. זה מידע חשוב. הבנת ערך המכונית שלך יכולה למנוע ממך להשקיע כסף שלא לצורך. התייעץ עם מומחה רכב כדי לברר פרטים נוספים.

באיזו תדירות הוא זקוק לתיקונים?

זה אחד הסימנים המסגירים שהמכונית שלך ויתרה על הרוח. האם המכונית שלך מבלה יותר זמן בחנות מאשר על הכביש? אז אולי הגיע הזמן להפסיק. זה דבר אחד ללכת על תיקונים סטנדרטיים ותחזוקה. דברים כמו החלפת צמיגים או חגורות מאוורר הם מקרים שכיחים. אם אתה מרגיש כאילו אתה תמיד מקבל תיקונים זה יכול להיות בעיה גדולה יותר. תיקון המכונית שלך לא צריך להיות אי נוחות מתמדת.

כמה עולים התיקונים שלך?

כמה, בממוצע, היית אומר שאתה מוציא על תיקונים? המכונית שלך לא בהכרח צריכה להיות בתאונה כדי להיות "הרוסה". זו רק שאלה של אם תיקון זה עולה יותר ממה שהמכונית שווה. תעשה את החשבון. האם תיקונים מרוקנים לעתים קרובות את חשבון הבנק שלך? כמה שווה לשמור על המכונית שלך? כמה יעלה לקנות מכונית חדשה? אתה מבזבז יותר ממה שהיית מרוויח ממכירתו? בהתאם לתשובות שלך, אולי הגיע הזמן להיפרד.

מה לגבי תיקונים עתידיים?

אז נשכת את הכדור ותיקנת אותו. כמה זמן זה הולך להישאר ככה? זה שווה את זה לשאול את המכונאי שלך על כל בעיות עתידיות פוטנציאליות. אם יש סיכוי שאולי אתה צריך שידור חדש, ייתכן שתרצה למכור אותו כל עוד אתה יכול. אתה יכול רק לשים פלסטר על המכונית שלך כל כך הרבה זמן. גלה מה אתה יכול לצפות בהמשך הדרך.

מאמרים קשורים

One Comment

  1. תקן את הרכב ברגע שמתגלים בעיות. מכור את הרכב כאשר הוא לא מתאים לצרכיך, או אם פעולת התקנה תעלה את העלות הגבוהה מדי.

כתיבת תגובה

Back to top button