חשיבות דף נחיתה: דף הנחיתה מה הוא ולמה הוא חשוב?

כשאתה צולל לתוך עולם השיווק הדיגיטלי, SEO ופרסום חיפוש בתשלום, סביר להניח שתתקל באוצר מילים ומערכת מושגים חדשים לגמרי. אם עדיין לא עשית זאת, בטח יהיו לך שאלות לגבי איך דפי נחיתה משתלבים באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך. פיתוח דף נחיתה נשמע כמו משימה פשוטה, ויכול להיות, אבל אנחנו רוצים להדגיש שדפי נחיתה חשובים ביותר כדי להוביל המרה .

מהו דף נחיתה?

דף נחיתה הוא כל דף אינטרנט שצרכן יכול לנחות בו, אבל בתחום השיווק, זה בדרך כלל דף עצמאי, נבדל מדף הבית שלך או כל דף אחר, שמשרת מטרה אחת וממוקדת. דף נחיתה הוא המשך לכל הבטחות שהבטחת בתוכן שלך. בעיקרו של דבר, זה הצעד הבא לקראת הפיכת מבקר ללקוח. דף הנחיתה שלך מאפשר לך לבצע עסקה, איזושהי הצעה מיוחדת, פיסת מידע או עסקה, בתמורה למתן פרטי יצירת קשר.

דפי נחיתה יכולים להיות באמצעות קליקים, המובילים לדף אחר כגון אתר המסחר האלקטרוני שלך, או מבוססי יצירת לידים. דפי נחיתה ליצירת לידים מציעים בדרך כלל פריטים כמו ספר אלקטרוני, ניסיון חינם, השתתפות בתחרות או הרשמה לסמינר מקוון בתמורה להגשת פרטי התקשרות. דף נחיתה טוב יעשה את עבודתו בכך שישכנע לקוח פוטנציאלי שכדאי למסור פרטים אישיים בתמורה לכל מה שיש לך להציע. ניתן למצוא דפי נחיתה באמצעות חיפוש כללי או דרך אתר האינטרנט של החברה שלך, מה שמגדיל את הסבירות שלקוח פוטנציאלי יגיע לשם.

אין צורך להחזיק רק דף נחיתה אחד או אפילו רק דף נחיתה אחד בכל פעם. למעשה, מומחים בעולם השיווק מציעים בוודאי לתחזק מספר דפי נחיתה, המיועדים לאוכלוסיות לקוחות מפולחות.

עד כמה דפי נחיתה יעילים?

סקר על האפקטיביות של דפי נחיתה הדגיש סטטיסטיקות מעניינות. 68.2% מדפי הנחיתה הכילו יותר מחמישה קישורי קריאה לפעולה, למרות שזה הביא רק ל-10.5% המרות. מצד שני, דפי נחיתה עם קריאה לפעולה אחת בלבד הביאו ל-13.5% המרות.

הערך של הוכחה חברתית בדפי נחיתה אושר על ידי העובדה ששיעורי ההמרה עבור דפי נחיתה עם ביקורות לקוחות מרוצים, תמונות ופוסטים ברשתות החברתיות הם 12.5% ​​לעומת 11.4% עבור דפים ללא הוכחה חברתית. גרסאות של דפי נחיתה למחשב שולחני בלבד היו עם שיעור המרה של 10.7%, בעוד שלדפי נחיתה רספונסיביים לנייד היה שיעור של 11.7%.

מתי אתה צריך דף נחיתה?

ישנם מקרים שבהם דף נחיתה הוא הבחירה היעילה ביותר לקידום מכירות או ללכוד לידים. זה יכול להיות כאשר אתה משתמש בפרסום PPC, מגנט לידים, ממקד תשומת לב, כדי למשוך סוגים שונים של לקוחות, או לבדיקה קלה יותר.

פרסום ב-PPC . דף נחיתה המוקדש לפרסומת ספציפית מופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש מכיוון שגוגל שופטת את איכות הפרסום בתשלום לקליק (PPC) בין היתר לפי הרלוונטיות שלו לעמוד המקושר. ניתן להשתמש בדף נחיתה ייעודי עם פרסום PPC כדי להציג מוצר חדש שהבלעדיות שלו יוצרת מומנטום למכירות. זה יכול למשוך לקוחות שמחפשים מחיר ספציפי.

ולמרות שקידום אירוע צריך להיות מוצג באתר האינטרנט של המותג שלך, שם הוא יימצא על ידי לקוחות קיימים, שימוש בדף נחיתה ייעודי ימשוך לקוחות המתעניינים רק באותו אירוע.

מגנט לידים הוא כל סוג של תוכן מועיל הנסגר על ידי טופס, שבו המשתמש חייב למלא את הטופס כדי לקבל את התוכן. גם כאשר הם מספקים רק את השם והאימייל שלהם, הם הופכים ללידים. עצב דף נחיתה במיוחד למגנט המוביל תוך התמקדות בתוכן, בטופס ובמילות מפתח. הצעות תוכן (מגנטים מובילים) כוללות סמינר מקוון שבו פאנל של מומחים עונה על שאלות צרכנים, ספר אלקטרוני, דוגמה חינם או הצעת שירות מוגבלת. צור מדריך או רשימת בדיקה שעוזרים לצרכנים לבצע משימה.

מקד את תשומת הלב . דף נחיתה ממקד את תשומת הלב של המבקרים בתוכן. הם יכולים להשלים את הקריאה לפעולה או לחזור לתוצאות החיפוש.

למשוך סוגים שונים של לקוחות . ניתן ליצור דפי נחיתה מותאמים אישית כדי לפנות לסוגים שונים של לקוחות. התוכן, סגנון העמוד, הפרסום וההצעה שהוא מכיל יקבעו את השפעתו על קבוצת הלקוחות הממוקדת. דפי נחיתה יכולים להיות ממוקדים במשיכה של לקוחות ממיקום ספציפי, דמוגרפי או כאלה שמסתכלים על מחיר ואיכות.

בדיקה קלה יותר . דף נחיתה הוא עמוד אחד עם מיקוד אחד, מה שמקל על הבדיקה. עם הכלים הנכונים, ניתן לבדוק את הדף לעתים קרובות כדי להפוך אותו למשכנע וידידותי למשתמש. היבטים שייבדקו כוללים העתקה, קול, מדיה או מילות מפתח. התאמה אישית של תוכן עם מידע על לידים מובילה בדרך כלל לאחוזי המרה גבוהים יותר.

מדוע דפי נחיתה ממירים יותר תנועה

בניגוד ל בניית דף נחיתה בחינם דפי נחיתה בתשלום ממירים יותר תנועה מכיוון שהם מתמקדים במטרה אחת או בקריאה לפעולה על ידי מתן מידע על הצעה או פריט ספציפיים. יש לו ניווט מוגבל, והפשטות שומרת על מבקר ממוקד במטרה במקום להיות מוסחת על ידי קישורים מרובים שמרחיקים אותם מהדף. דף נחיתה ייעודי הוא גם יעד לתנועה וכאשר פרסומת איכותית מקדמת הצעה בודדת, סביר יותר שהמבקרים יהפכו ללקוחות.

סוגים שונים של דפי נחיתה

ככלל, שימוש בדפי נחיתה מאפשר לך להשלים רצף שלאחר לחיצה עם עמוד ייעודי המציג את המבקר שהם נחתו במקום הנכון. לדפי בית עמוסים או לדפי מוצרים יש פוטנציאל להעכיר את המים, בעוד שדפי נחיתה מבהירים היטב מהי התוצאה שתנבע מהקליק של המבקר. על ידי יצירת דף נחיתה, אתה משכלל ומשפר את האינטראקציה של המבקרים שלך ובכך מגדיל את סיכויי ההמרה. אתה גם מבטיח שאתה מקבל יותר מההוצאה שלך ב-PPC – כבר שילמת עבור הקליק הזה, ודף נחיתה עוזר לך לעשות את זה שווה את הזמן שלך. אתה יכול להגדיל עוד יותר את האפשרות להמרות על ידי הקפדה על שימוש בסוג הנכון של דף נחיתה. בואו נסתכל על זני דפי הנחיתה ולמה הם משמשים.

דף נחיתה לעומת דף הבית של האתר

קודם כל, אנשים מסוימים עשויים לתהות מדוע עליהם להתעסק בדפי נחיתה כאשר המטרה העיקרית היא להביא מבקרים לדף הבית שלהם? התשובה היא שאמנם קבלת תנועה בדף הבית שלך היא ללא ספק דבר טוב, אך סביר להניח שהיא תגרום להמרה פחות מאשר דף נחיתה. דפי הבית מכילים מידע רב ומזמינים את המשתמשים לנווט למגוון מיקומים שונים. אם מבקר מגיע לדף הבית שלך מתוך מחשבה על מטרה ספציפית אחת, הוא עשוי להיות כבוי אם עליו לבדוק תחילה מספר שירותים ואפשרויות מוצרים נוספים. המטרה העיקרית של דף הבית היא להפנות משתמשים לדפים אחרים שבהם הם ימצאו את המידע שהם רוצים. דפי נחיתה מבטלים את שלב המתווך בכך שהם הדף שהמשתמש רוצה – ומציינים זאת בצורה לא ברורה.

דף הבית שלך הוא כללי, שבו דף נחיתה ממוקד וספציפי. בעוד שדף הבית מושך מבקרים הלאה אל האתר שלך על ידי הצגת כל האפשרויות שיש לעסק שלך להציע, דף נחיתה מציע קריאה אחת פשוטה וברורה לפעולה.

דף נחיתה של יצירת לידים

דף נחיתה לייצור לידים או לכידת לידים נועד בעיקר לאסוף לידים באמצעות טופס לכידת נתונים. דפים אלו הם מגוונים מאוד, אך לרוב נעשה בהם שימוש באמצע משפך המכירה, בנקודה שבה הלקוחות מעריכים את ההצעות שלך ונמצאים על סף התקדמות לקראת הכוונה להמיר או להתרחק. הוא מציג גם בקשה וגם פרס בו זמנית. התגמול הוא ההצעה הספציפית שאתה מקדם על מנת ללכוד לידים, והבקשה היא המידע שאתה מבקש בטופס שלך. הבקשה והתגמול צריכים להיות מאוזנים היטב. כל מה שאתה מקדם חייב להיות שווה שהלקוח יציע לך את הפרטים שלו ויוסיף אותם לרשימת התפוצה שלך.

דף נחיתה בלחיצה

בניגוד לדף יצירת לידים, המסתמך על טופס, דף הקלקה הוא, בהגדרה, כזה שאינו מצריך טופס כלל. זהו מתווך פשוט בין המודעה שלך לבין הדף שאליו אתה בסופו של דבר רוצה להפנות את הלקוחות שלך. הוא משמש לעתים קרובות כדי לקשר מודעה לעגלת קניות למשל. זה דורש רק הסבר פשוט וקצר של מה המבקר מצא בלחיצה וקריאה נועזת ובלתי ניתנת לטעות לפעולה עם קישור ליעד הסופי.

סחיטה עמוד

כמו דף יצירת לידים, דף סחיטה משמש לאיסוף נתונים. עם זאת, בניגוד לדף יצירת לידים, הוא מועסק בדרך כלל בסמוך לראש משפך המכירות והמטרה היחידה שלו היא לאסוף כתובות דוא"ל כדי להוסיף לידים פוטנציאליים לרשימת תפוצה כללית. הם דפי נחיתה קצרים ובסיסיים עם כותרות מודגשות ומינימום תוכן. קריאה ברורה לפעולה לא משאירה את הקורא בספק למה לצפות מהקליק. בנוסף לטופס הקצר, צריך להיות גם קישור שיעביר את הקורא לשלב הבא וגם אפשרות יציאה אם ​​המבקר לא מעוניין להמשיך.

דף מכירה

דף מכירה הוא לרוב הקשה ביותר לעיצוב. עם הדף הזה, אתה כבר לא רק מחפש לידים. זה אחד שהיית משתמש בו ממש בתחתית המשפך, והוא צריך לשכנע אנשים לקנות, וזו הצעה שונה לחלוטין לשילוב של בקשה ותגמול בסיסית. יצירת העמוד, מההעתקה ועד העיצוב, דורשת נגיעה של עדינות והבנה מלאה של צרכי הלקוחות שלכם ומיקומם במסע המכירה. אתה יכול למכור קשה מדי בשלב זה ולהרחיק את הלקוח שלך, או שאתה יכול למכור נמוך ולהפסיד את המכירה בכל מקרה. זה המקום שבו יש לשלב מכירות מיושן טוב בטקטיקות העיצוב והתקשורת שלך.

אורך העמוד תלוי מאוד במוצר שלך וכמה אתה צריך לומר כדי להסביר את הערך שלו ללקוחות שלך. ללא קשר לאורך, צריך להיות פיץ' מפורט שמדגים בבירור את הערך הזה, במטרה לגרום להם ללחוץ על הכפתור הזה ולבצע את הרכישה.

מידע מסחרי

אתה אולי חושב שפרסומות מידע הן שריד לפרסום בטלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות של שנות ה-90, אבל עסקים רבים משלבים את טכניקות המכירה שלהם בהצלחה רבה באסטרטגיות הדיגיטליות שלהם, במיוחד בצורה של דפי נחיתה מיוחדים. דפי נחיתה אינפורמטיביים מנוגדים בצורה חדה לדפי סחיטה או יצירת לידים בכך שבעוד ששני הזנים הללו מאופיינים בקצרתם, פרסומות מידע מספרות לקוראים שלך סיפור ארוך ומשוכלל, תוך שימוש בעותק שמזכיר את הגינונים המרגשים והמרגשים של אותן מכירות בשעות הלילה המאוחרות מאסטרים. המטרה היא לשמור על הקוראים לגלול ולגרום להם להתחייב לרכישה.

דף מעבר

ניתן להשתמש בדפי מעבר  בכל נקודה במשפך המכירה שלך והם אולי הסוג הבסיסי ביותר של דף נחיתה. בדרך כלל יש להם מעט מאוד עותק, תמונה אחת או שתיים מודגשות ותקשורת פשוטה מאוד, בדרך כלל הודעה או בקשה פשוטה של ​​'כן' או 'לא'. הם עשויים לבקש מהקורא שלך לאמת את גילו או לבחור את העדפת השפה שלהם לפני שימשיך לאתר שלך. הם לא נועדו לאסוף נתונים או ליצור לידים ומשמשים רק כדי לספק מידע בסיסי מאוד למבקרים שלך לפני שהם נכנסים לאתר שלך.

דפי נחיתה ויראליים

דפי נחיתה ויראליים נועדו בעיקר לבנות מודעות למותג. למרות שהם בדרך כלל מכילים קישורים לאתר חברה או דף אינטרנט אחר, הם בדרך כלל מוצגים בצורה עדינה ולא פולשנית. המפתחות העיקריים כאן הם התוכן, שאמור להיות אינפורמטיבי ו/או מהנה מספיק כדי למשוך את הקורא ובתקווה לגרום לו לשתף את העמוד, יחד עם היכולת לשתף את העמוד באמצעות מדיה חברתית. התוכן יכול להיות עותק כתוב או יכול לכלול סרטונים, תמונות או אפילו משחקים.

מיקרו אתרים

מיקרו-אתר הוא, כפי שהשם מרמז, אתר אינטרנט ייעודי ומיניאטורי. הוא נוצר עבור מסע פרסום ספציפי או מתוך מחשבה על יעד מכירה ממוקד אחד. זה יותר מדף בודד, אבל הוא עדיין מתואר כמעין דף נחיתה מכיוון שהוא מיועד להיבט אחד ספציפי של מאמצי מכירה וקידום מכירות. אתרי מיקרו מונעים על ידי מודעות מקוונות או פועלים לצד מסעות פרסום בטלוויזיה.

למה להשתמש בדפי נחיתה?

עשית עבודה נהדרת בבניית המותג שלך ויצירת אתר שמייצג אותו. עכשיו אתה צריך לוודא שכל העבודה הקשה הזו תתורגם למכירות. אם אתם מחפשים כלי יעיל להמרת לידים, דפי נחיתה הם בהחלט הדרך ללכת.

דף נחיתה הוא דרך מצוינת להניע תנועה, לשפר את SEO שלך ולבנות את המותג שלך. זה יכול גם להוות חלק מאסטרטגיית PPC יעילה. כ -68% מעסקי B2B משתמשים בדפי נחיתה כדי ליצור לידים להמרה עתידית. למרבה המזל עבורך, 44% מהקליקים הללו מופנים לדפי בית , אשר, כפי שנדון, אינה אסטרטגיה טובה. דפי נחיתה מובילים לקוחות למוצר, שירות או הצעה ספציפיים ומעודדים אותם לפעול. זו ההזדמנות שלך ליצור המרות ולבנות את בסיס הלקוחות שלך.

אם דפי נחיתה כל כך חשובים, מדוע לא כל עסק משתמש בהם? ובכן, יש תפיסה שגויה שקשה ליצור ולתחזק אותם. למרבה המזל, זה פשוט לא נכון. בניית דף נחיתה אפקטיבי עוסקת פחות בזוהר ויותר בהשגת הצרכן מה שהוא מחפש.

מה הופך דף נחיתה לטוב?

ראשית, דף הבית שלך לא אמור להיות דף הנחיתה שלך . אתה צריך לשלוח לקוחות פוטנציאליים לדף שיאפשר להם לנצל כל הצעה מיוחדת שהבטחת להם. מכיוון שהם קשורים למשהו ספציפי, לדפי הנחיתה שלך יש סיכוי טוב יותר למשוך תשומת לב לפרק זמן ארוך יותר. דפי נחיתה טובים עושים מספר דברים:

1. הם מתאפסים בהצעה, לא החברה. הלקוחות העתידיים שלך לוחצים מסיבה כלשהי, והונאה בהם בכך שלא תיתן להם את מה שהבטחת לא ייצור רושם ראשוני טוב. זה לא הזמן לתת היסטוריה מפורטת של החברה שלך. זה לא אומר שדף הנחיתה לא צריך להיות קשור למותג החברה שלך. רק את ההפך. הם צריכים לשרת פונקציה נפרדת, אך עדיין צריכים להיות הרחבה של המותג שלך.

2. הם ממוקדים וללא הסחות דעת. המטרה הסופית של התוכן בדף הנחיתה שלך היא להשיג למשתמש את מה שהוא רוצה תוך השלמת תהליך הרישום.

3. הטפסים אינם מפחידים. טפסים ארוכים יכולים להרתיע את המבקרים ועשויים לעודד אותם להמשיך הלאה, במקום לנצל כל הזדמנות שאתה מציע. אם אתה פשוט לא יכול לקצר את הטופס שלך, חלק אותו לשלבים ואפשר למשתמש לראות בדיוק היכן הוא נמצא בתהליך. לדוגמה, רישום שמם וכתובתם עשוי להיות שלב ראשון מתוך ארבע.

4. הם מדברים לקהל מסוים. פילוח בסיס הלקוחות שלך עוזר לך למקד לצרכנים ספציפיים באמצעות קמפיינים מותאמים אישית. אם יש לך בסיס שנמשך להצעה מסוימת, כגון ספר אלקטרוני או הנחה, דף הנחיתה שלך יכול לשמש כמכשיר פילוח מובנה, המאפשר לך לטפח את הלידים האלה ביעילות קדימה.

5. הם אוספים מידע ספציפי על הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אם כבר מדברים על קהלים ספציפיים, גם אם תמשכו את הקהל הנכון, אי אפשר להמיר אותם אם לא אוספים את המידע הנכון. איסוף הנתונים הדמוגרפיים צריך לכלול יותר מסתם שם וכתובת דוא"ל. זה גם אמור לתת לך מושג למה אדם לחץ ומה הקשר ארוך הטווח שלו לחברה שלך עשוי להיות.

6. הם מספקים את ההצעות המיוחדות שלך עם בית. אלא אם כן הם קשורים לדפי נחיתה, ההצעות המיוחדות המקוונות שלך לא יועילו כלום לעסק שלך. יצירת דפי נחיתה מספקת מקום מגורים להצעות שלך.

7. הם מספקים תודה. תמיד יש לעקוב אחר דף הנחיתה שלך עם דף תודה . זה לא רק מנומס אלא מבטיח לצרכן שהם השלימו את תהליך הרישום.

8. הם מאפשרים למשתמשים גישה לערוצי שיווק אחרים. לקוח אוהב את מה שהצעת זה עתה. עכשיו אתה יכול לספק קישורים להצעות אחרות, פרופילי המדיה החברתית שלך או הרשמה לרשימת דוא"ל.

אין ספק בכך, אנחנו בהחלט חיים בעולם מחובר דיגיטלית. להתקדם באומץ עם קמפיין שיווק דיגיטלי יכול בקלות להיות אחת ההשקעות הטובות ביותר שאתה מבצע עבור העסק שלך. כשאתה בונה את ארגז הכלים השיווקי הדיגיטלי שלך, כולל דפי נחיתה הוא צעד חכם, וגם אתה וגם הלקוחות שלך תקצור את היתרונות.

שיטות עבודה מומלצות לדפי נחיתה

דף נחיתה שמושך את תשומת ליבו של הלקוח, יוצר רושם ראשוני חזק, כולל בדרך כלל מספר שיטות עבודה מומלצות לדפי נחיתה משוכללות לאורך זמן. ישנם כמה הבדלים בין שיטות עבודה מומלצות למחשב שולחני ולנייד, אך באופן כללי, דפי נחיתה המכילים אלמנטים מסוימים מביאים לשיעורי המרה גבוהים יותר. אנו דנים במספר שיטות עבודה מומלצות אלה של דפי נחיתה.

 • שמור את הכותרות, את המסר העיקרי ואת הקריאה לפעולה בחלק העליון והקבוע.
  מעל החלק העליון והקבוע יש היסטורית מושג עיתון שבו הכותרות והחדשות החשובות ביותר הוצבו בחלק העליון של העמוד הראשון של העיתון. במונחי שיווק דיגיטלי, זהו החלק במסך הנראה לצופה מבלי לגלול מטה.
  כאשר משתמש נכנס לדף הנחיתה, יש סיכוי טוב שהוא יסרוק את המסך המלא אך לא יגלול למטה כדי לקרוא עוד. שמור את הכותרות, את המסר הראשי ואת הקריאה לפעולה (CTA) בחלק העליון והקבוע כדי לקבל יותר סיכוי להמרה. למטרות SEO, הכותרת חייבת להיות ברורה, תמציתית ולכלול את מילת המפתח העיקרית.
 • השתמש רק בקריאה לפעולה אחת (CTA)
  כל דף נחיתה צריך להיות מותאם עבור יעד יחיד. זה יכול להיות הצעה מיוחדת, ניסיון חינם, השתתפות בתחרות, הרשמה לסמינר מקוון או הורדת ספר אלקטרוני. יותר מדי CTA's או קישורים לדפים אחרים מסיח את דעת הצופה מהמטרה העיקרית, אז הצב כפתור CTA בודד מעל החלק העליון והקבוע.
 • חזור על הקריאה לפעולה (CTA) כאשר זה רלוונטי
  כאשר משתמש שולחני או נייד חייב לגלול מטה כדי לקרוא את העותק של דף הנחיתה, הוא לא רוצה שיפגעו בו מהצורך לגלול למעלה שוב כדי לגשת ל-CTA. כדי לשמר את הלקוח הפוטנציאלי, הצב גרסה מדויקת של ה-CTA בחלק התחתון של הדף.
 • עיצוב כפתור CTA עיצוב כפתור
  הקריאה לפעולה (CTA) חייב לפתות את הצופה לנקוט בפעולה. זה צריך להיות בצבע מנוגד לרקע דף הנחיתה ובגודל מתאים. כאשר CTA חוזר על דף הנחיתה, הוא חייב להיות העתק מדויק של CTA בחלק העליון והקבוע.
 • עיצוב למובייל
  מחקרים מצביעים על כך ש -56.89% מתעבורת האינטרנט העולמית מתרחשת בטלפון נייד, כך שעיצוב דפי נחיתה לשימוש נייד הוא חיוני. יש עדיין סיבות רבות לעצב למחשבים שולחניים מכיוון שהעסקים הדמוגרפיים הוותיקים יותר ועסקים B2B רבים משתמשים במחשבים כדי לעשות עסקים. נתוני הניתוח שלך צריכים להיות המדריך לגבי העדפות המכשיר של הקהל שלך.
 • אופטימיזציה של מקורות תנועה
  עצבו את דף הנחיתה עבור המקורות שמהם אתם שואבים תנועה. לדפים המותאמים לקידום אתרים יש שיעור המרה נמוך יותר מדפי נחיתה קצרים ומוכווני העתקה. שמור על דפי נחיתה עם מקורות תנועה בתשלום קצרים וישירים עם מסרים ופעולות ברורות.
 • ספק הוכחה חברתית
  פחד מהחמצה הוא כלי שכנוע רב עוצמה. השתמש בהמלצות ובביקורות ממשתמשים אחרים כדי להגביר את ההמרות של דף נחיתה. כאשר משתמשים לומדים שלקוחות אחרים ועסקים מעריכים את המוצר שלך, זה בונה אמון ואמינות במותג.

מאמרים קשורים

One Comment

 1. דף הנחיתה הוא דף מיוחד שבו מיוצרים הוראות למשתמשים על כיצד להשתמש באתר שלך. זה חשוב כי הוא מאפשר למשתמשים לבצע משימות באתר שלך בקלות ובביטחון גבוהה.

כתיבת תגובה

Back to top button